Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Dizelciler sessiz biraz neşelendirelim burayı
Gereksiz bir video çekimi olmuş. Bu araç lpg için tasarlanmış. Madem benzinde binmeyi seviyor, o zaman 1.5 turbo alıp keyfine bakacak.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2018
Dizel oto alan bir arkadaşın stop/start çalışmamaya başlayınca servise götürdü ve aküsü değiştirildi garantiden. Akü Varta 70A. Benzer sorun yaşayan varsa baktırabilir.
Bazen ben de şüpheleniyorum acaba benimki de mi bozulmak üzere diye, çünkü 4-5 stop/starttan sonra akü şarja geçiyor ve stop/start çalışmıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Dizel oto alan bir arkadaşın stop/start çalışmamaya başlayınca servise götürdü ve aküsü değiştirildi garantiden. Akü Varta 70A. Benzer sorun yaşayan varsa baktırabilir.
Bazen ben de şüpheleniyorum acaba benimki de mi bozulmak üzere diye, çünkü 4-5 stop/starttan sonra akü şarja geçiyor ve stop/start çalışmıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Akü olayı sıkıntılı özellikle büyükşehirlerde dur kalk trafikte start stop çok devreye giriyorsa aküye ve şarj dinamosuna çok yük biniyor. Start stop olayına çok dikkat etmiyorsanız bu durum yaşanabilir. Ben böyle şeyler yaşamamak için özellikle uzun yolda vitesi manuel olarak düşürerek yüksek devirde 30-40 km sürüyorum ve aliexpressden start stopu her defasında kapatmaktan usandığım için ara soket aldım. İşin özü ben bunları yaşamamak için önlemimi alıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Akü olayı sıkıntılı özellikle büyükşehirlerde dur kalk trafikte start stop çok devreye giriyorsa aküye ve şarj dinamosuna çok yük biniyor. Start stop olayına çok dikkat etmiyorsanız bu durum yaşanabilir. Ben böyle şeyler yaşamamak için özellikle uzun yolda vitesi manuel olarak düşürerek yüksek devirde 30-40 km sürüyorum ve aliexpressden start stopu her defasında kapatmaktan usandığım için ara soket aldım. İşin özü ben bunları yaşamamak için önlemimi alıyorum.
Aldiginiz ara soketin islevi nedir?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Link verebilirmisiniz?
TRY 303.84 | Honda Civic 10th 2017-2020 araba yakın otomatik durdurma Start motor sistemi cihazı kontrol sensörü fişi akıllı dur iptal

Geri