Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam benimde kemer tarafından çongırdama sesi geldi ama bayağa belirgindi. Serviste bakıma gidince bunları söylemek lazım.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben kol dayama yada alt tarafı gibi hissettim ama dediğiniz yer olabilir mi? Kemer taktığımız tokadan falan. Kemer tarafı dediğiniz sol taraf mı?

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selam Arkadaslar,

Civic dizel manuel 2019 10binlik bakim icin honda cem 1550 lira diyor. Yakın zamanda yaptiran oldumu? Birde polen filtresi takilmasi gerekiyormuş bilginiz varmı?

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Polen filtresini siz dışarıdan alıp takarsınız serviste taktırmak mecburi değil.

honda cem pahalıdır genelde, Honda Marmara ve Honda ayışığı (Asya) dan fiyat almanızı tavsiye ederim. Polen filtresi hariç fiyat alın.

Ugr60

0
Ben kol dayama yada alt tarafı gibi hissettim ama dediğiniz yer olabilir mi? Kemer taktığımız tokadan falan. Kemer tarafı dediğiniz sol taraf mı?

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim kemer tarafından geliyır. Kemerin içeride yürüdüğü ray yada alt tarafta kalan kemerin dolandığı makaradan önümüzdeki ayın başında bakıma gidecem ozaman netleşir herhalde bilgilendiririm sizi

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Dizel 20 bin bakımı yaptırdım, polen hariç 1320 tuttu ankarada,geçen sene aynı bakımı 1050 liraya yaptırmıştım, 2 sene dolmasına bir ay kalmasına rağmen Mazot filtresi değiştireceğiz dediler sistemden otomatik çıkmış, mazotu devamlı aynı yerden aldığım için ve iki sene dolmadığı için kabul etmedim +600 lira dediler. Bir dahaki bakıma değişir dedim, birde şunu öğrendim arada bir bakım atlayınca +3 yıl garanti iptal oluyor dediler bunuda öğrenmiş oldum.

Hayırlı olsun. 10 bin bakımı için verdim aynı miktarı. Hangi marka yağ kullandılar?
Dizel 20 bin bakımı yaptırdım, polen hariç 1320 tuttu ankarada,geçen sene aynı bakımı 1050 liraya yaptırmıştım, 2 sene dolmasına bir ay kalmasına rağmen Mazot filtresi değiştireceğiz dediler sistemden otomatik çıkmış, mazotu devamlı aynı yerden aldığım için ve iki sene dolmadığı için kabul etmedim +600 lira dediler. Bir dahaki bakıma değişir dedim, birde şunu öğrendim arada bir bakım atlayınca +3 yıl garanti iptal oluyor dediler bunuda öğrenmiş oldum.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam faturanın resmini atarmısın

Geri