Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Ad Soyad
hakan arer
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar Elegance modellerinde resimdeki gibi yolculuk bilgisayarı çıkıyor mu nasıl çıkıyor ben baya kurcaladım bulamadım.
Ayrıca benim araçta da nerden geldiğini bilemediğim sağ ön tarafta bozuk yolda gelen çok ciddi bir trim sesi var. Bozuk yol dediğimde düz kaymak gibi asfalt değil. Yoksa çakıllı taşlı yoldan bahsetmiyorum. Ekli dosyayı görüntüle 252394

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba,navigasyon programi gibi geldi bana.

XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar benim navigasyon ekranı çok geç açılmaya ve donmaya başladı. Geçen gün park esnasında geri görüş kamerasının görüntüsü dondu az daha çarpıyordum aracı. Bu sorunu yaşayan oldu mu hiç?

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
hakan arer
Aracınız
Civic FC5 2018
2 ay icerisinde 3 defa resetleme yaptim donma yaptigi için, direksiyonda bulunan ses açma kapama tuşuna art arda bastığınız da cihazda donma oluşabiliyor ,servise aktardim bu durumu Bluetooth baglanti sağlanmasına rağmen ses gelmeme sıkıntısı da vardı cihazin guncel yazılımını sordum verdiği cevap cihazin güncel yazılımının bulunmadığı nı fakat direksiyonda bulunan ses açma kapama tuş takımı icin yazılımsal güncelleme geldiğini belirtti musait bi zamanda bu güncelleme yi yaptırtıcağim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Çok saçma ya. Kaç bin TL lik makina nasıl 1 yılda böyle sorunlar yaşatabilir? Hayır çok afilli özellikleri olsa anlarım da oda yok. Altı üstü bluetooth bağlantısı ve navigasyonu olan bir cihaz.
2 ay icerisinde 3 defa resetleme yaptim donma yaptigi için, direksiyonda bulunan ses açma kapama tuşuna art arda bastığınız da cihazda donma oluşabiliyor ,servise aktardim bu durumu Bluetooth baglanti sağlanmasına rağmen ses gelmeme sıkıntısı da vardı cihazin guncel yazılımını sordum verdiği cevap cihazin güncel yazılımının bulunmadığı nı fakat direksiyonda bulunan ses açma kapama tuş takımı icin yazılımsal güncelleme geldiğini belirtti musait bi zamanda bu güncelleme yi yaptırtıcağim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yok hocam usb kullanmıyorum. Bluetooth bağlantısıyla müzik dinlerim hep. Rutinin dışında hiçbir müdahale yapmadım
USB takılı mı aracınıza? Belki sistem ile tam uyumlu olmayan ya da çok ağır gelen bir USB yüzünden ekranın geçiş hızı düşüyor olabilir

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Arkadaşlar hiç hava filtrenize baktınız mı? Benin araç 4000 KM de bana çok kirli gibi geldi. Ekli dosyayı görüntüle 252564Ekli dosyayı görüntüle 252565

Hava filtresi benimde aynen böyle. Bakımlara gitmeden önce bakmıştım yine bukadar anca kirliydi bakımdan sonra 1000km geçti bi bakayım dedim aynı şekilde kirlenmiş o siyah çizgi de aynı şekilde belirgin. Şaşırdım servisin değiştirmeme ihtimali olabilir mi diye düşündüm ama okadar da olmaz herhalde dedim. Şimdi sizdede aynısını görünce demekki tüm dizeller böyle.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

grand

0
Aracınız
Aracınız
Civic FC5 2018
Mesajınızı şimdi gördüm
Araştırmadım ama sanmıyorum sorun olacağını .
10.000 bakımında baktıracağım tekrar. Bir değişiklik olursa yazarım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam hava filitrsini kirlendi mi diye bi çıkarıp taktım sanki o ses gitti bende ne alaka anlamadom

Geri