Civic FC5 Fabrikasyon LPG de yaşadığım ciddi sorunlar

Aracınız
Civic FC5 2016
Hayırlı olsun. Lpg de motor ısındıktan sonra ilk kalkışlarda 0 20 arası traktör gibi ses alıyor musun içeri??

Aracınız
Civic FC5 2020
Teşekkürler duymadım desem yalan olmaz.LPG'ye geçtiğinde mi oluyor bu sorun? Bundan sonra Daha dikkatli takip edip edip bilgi veririm.

Aracınız
Civic FC5 2016
Evet dediğim gibi motor ısındıktan sonra lpg de mesela sıkışık trafik de 15 ile giderken tak tak tak ciddi bir ses

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet dediğim gibi motor ısındıktan sonra lpg de mesela sıkışık trafik de 15 ile giderken tak tak tak ciddi bir ses
Önceki aracımda kapılardan gıcırtı sesi geliyordu bunda da var mı diye radyo kapalı çok seyahat ettim.Hatta bayide araca yalıtım yapılmıştı yine yol sesi var mı diye uzun süre dikkat ettim. Fakat Bahsettiğiniz gibi yüksek bir ses yapsa duyardım mutlaka.Bundan sonra daha dikkatli takip edip bilgi veririm.

Aracınız
Civic FC5 2016
Normal de enjektör sesi daha ince çıt çıt şeklinde ama bu bilginin traktör sesi 3 servis gezdim normal diyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Normal de enjektör sesi daha ince çıt çıt şeklinde ama bu bilginin traktör sesi 3 servis gezdim normal diyor.
sesi kayıt edip atabilir misiniz, video yada ses kaydı. rolentide var mı varsa kayıt, vites d konumunda iken gaz ve frene aynı anda basıldığında seste değişme oluyor mu? rolentideyken klima açınca seste de değişme oluyor mu? sorulara cevap verirseniz yardımcı olabilirim belki?

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Servise gıttıgımde enjektör sesinden bahsettim buna yapılabilecek bir şey olmadığını söyledi servis elemanı yani bunlar böle dıo

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri