Fb7 20 ile 30 arası giderken silkeleme yapması

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
@pars76 , 120 Bin km benzinli araçlar için değil mi?
Lpg illaki daha erkene çekiyordur buji ömrünü bence

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik

Sorun bujide olsa benzindede yapması lazım, sadece lpg de yapıyor. Lpg sistemi ile ilgili sorun Afr ayarı ile ilgili sorunu iyi bir lpg ustası çözecegini düşünüyorum. Bu yüzden hondadan soğudum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Sorun bujide olsa benzindede yapması lazım, sadece lpg de yapıyor. Lpg sistemi ile ilgili sorun Afr ayarı ile ilgili sorunu iyi bir lpg ustası çözecegini düşünüyorum. Bu yüzden hondadan soğudum.

Aracı bi süre benzinde performanslı kullan shell v power alıp. Benzer sorun bende de oldu araca 20-30la giderken ayağımı gazdan çekince silkeliyordu. Benzinde kullandım 40km falan performanslı şekilde. Ertesi gün bir sorun kalmamıştı.

Aracınız
Civic FB7 2015
Aynen öyle herkeste var ama herkes hissetmiyor, veya tecrübe ile alakalı hassasiyet gerekli hissetmek icin. Arıza olarak görünmüyormuş bu sorun aramadığım yer kalmadı.arabayıda kimseye elletmedim, sadece sipop ayarı yaptırdım silkeleme biraz daha hafifleşti.

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaslar iyi bir LPG ciye gidip yazılım ayarı yaptırın kesinlikle silkeleme sorunu falan yaşamazsınız. Ben geçen yıl fb7 civige lavato obd 2 taktırdım taktirirkende bu araçlarda silkeleme sorunu var LPG takınca silkeleme olacak mı diye sordum.usta bana gülümsedi kesinlikle silkeleme olmaz dedi ayar düzgün olursa böyle bir sorun olmaz dedi. Aracıma 14 bin km de LPG taktırdım aracım şuanda 32 binde silkeleme adına hiçbir sorun yaşamadım.Size önerim LPG ustanizi iyi seçin!

Geri