FB7 2015-2016 almak istiyorum

Aracınız
Honda Jazz
Selamun aleyküm fb7 2015-2016 almayı düşünüyorum fakat eco elegance ve eco executive mi almalıyım hemen hemen fiyatları aynı executivede özelik daha çok gibi
Yada executive tutulmuyormu yardımcı olurmusunuz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Aleyküm selam özellik farklılıklarını iyice kontrol edin eğer sizin için gerekli değilse Elegance alırsınız ama gerekli ise Executive almak daha mantıklı olacaktır. Her iki modelin de alıcısı bulunur o konuda sıkıntı olmaz.

Aracınız
Civic FB7 2013
Kronik sorun olarak kapı içi materyallerin kolay çizilmesi var bir de sürücü camının tam kapatıldığında ses çıkarması ama sorun çıkarsa servisler bedave değiştiriyorladı kaplamayı bunların dısında kronik sorun pek yok her iki model icinde sağlam araçlardır. Bende de 2013 modeli var 5 senedir sorunsuz kullanıyorum halen trim sesi yok benim araçta sunroof olmasına rağmen.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ürün gamındaki mevcut Dream, Premium ve Elegance donanım seçeneklerine yeni özellikler eklenirken, Civic Sedan’ını konforun zirvesinde satın almak isteyen Honda severler için Executive donanım seviyesi de eklendi. Tüm Honda Civic Sedan modelleri bundan böyle tamamen yeni jantlara, yeni iç mekân renklerine, yeni radyatör paneli tasarımına, lastik basıncı kontrol sistemine ve Türkçe ara yüze sahip i-MID bilgi ekranına sahip. Premium donanım seviyesinden itibaren eller serbest telefon görüşmelerini destekleyen bluetooth sistemi standart olarak sunulurken, Elegance donanım seçeneğinde açılır tavana, otomatik yıkama tertibatlı xenon farlara ve ısıtmalı koltuklara yer verilmiş. Tamamen yeni Executive seviyesinde ise deri döşemeler, akıllı anahtar ve park sensörleri standart olarak sunuluyor .kolay gelsin

Aracınız
Civic FB7 2013
Ürün gamındaki mevcut Dream, Premium ve Elegance donanım seçeneklerine yeni özellikler eklenirken, Civic Sedan’ını konforun zirvesinde satın almak isteyen Honda severler için Executive donanım seviyesi de eklendi. Tüm Honda Civic Sedan modelleri bundan böyle tamamen yeni jantlara, yeni iç mekân renklerine, yeni radyatör paneli tasarımına, lastik basıncı kontrol sistemine ve Türkçe ara yüze sahip i-MID bilgi ekranına sahip. Premium donanım seviyesinden itibaren eller serbest telefon görüşmelerini destekleyen bluetooth sistemi standart olarak sunulurken, Elegance donanım seçeneğinde açılır tavana, otomatik yıkama tertibatlı xenon farlara ve ısıtmalı koltuklara yer verilmiş. Tamamen yeni Executive seviyesinde ise deri döşemeler, akıllı anahtar ve park sensörleri standart olarak sunuluyor .kolay gelsin

Güzel özetlemişsin işte deri koltuk seven var sevmeyen var, akıllı anahtar bence şart değil mesela yalnız jantları güzel bu modellerin çift renkli onları da ben beğenmiştim çıktığında (y)

Geri