FB7 - Led sis farı

[MENTION=258]Base[/MENTION] İzmir Honda Terakki servisinden aldım.

[MENTION=258]Base[/MENTION] 300TL

Böyle bise düşünüyosan hic durma bence çok iyi hem sinyalli hem de neon led. Benim bi projem var body kitle alakalı onun için biraz daha uğraşıcam o yüzden şimdilik beklemedeyim
Emrah sinyali halledebildin mi

Böyle bise düşünüyosan hic durma bence çok iyi hem sinyalli hem de neon led. Benim bi projem var body kitle alakalı onun için biraz daha uğraşıcam o yüzden şimdilik beklemedeyim
Emrah sinyali halledebildin mi

Sinyal tamam abi tecrüben sayesinde ️ Neon istiyorum konuştuğumuz gibi ama öyle bulmakta biraz zor gibi görünüyor

Instagram.com/Superarabalarturkiye

Honda Marmara da 600₺ fiyat verdiler

Nasıl bu kadar fark oluyor fiyatlarında cidden sacmalıyor bu servisler [:-] ben taiwan body kit ve neon sinyalli ledlere 1300tl odedim. 1000tl body 300tl ledlere montaj dahil ve 5 taksit olarak mayısın başında.

Nasıl bu kadar fark oluyor fiyatlarında cidden sacmalıyor bu servisler [:-] ben taiwan body kit ve neon sinyalli ledlere 1300tl odedim. 1000tl body 300tl ledlere montaj dahil ve 5 taksit olarak mayısın başında.

Valla bilmiyorum ama çok para alıyorlar bunlar 2 karı fiyat var ve bu LED'ler sinyalsiz yani olması oradan kargoya versinler burada takarız

Geri