Trust

0
Aracınız
Cahilligime ver bilmedigim icin soruyorum 2013 elegance var sol kisa ampul patladi ben buna h11 led takamam mi ? Ve buna ne takmam gerekiyor ?

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
9005 hb3 led takabilir sin çokta güzel oluyor led olmaz diyenler var neden olmasın ? Bu arada h-11 sis far ampülüdür.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
üzerindeki Halojen ampulden daha iyi aydınlatılır China daki bütün xenon üreten firmaların artık sadece led ürettiğini Biliyormusunuz?

Uzerindeki halojen fardan daha iyi aydınlatma önemli degil odak noktası önemli bu konuda birşey bilmediğiniz aşikar. O yuzden başka arkadaşlara yanlış yön vermeyin far önemli yanlış tavsiyeler büyük kaza ve olaylara sebep olabilir.

Uzerindeki halojen fardan daha iyi aydınlatma önemli degil odak noktası önemli bu konuda birşey bilmediğiniz aşikar. O yuzden başka arkadaşlara yanlış yön vermeyin far önemli yanlış tavsiyeler büyük kaza ve olaylara sebep olabilir.
Benim bilip bilmeme sen karar veremezsin. çevredeki arabalara bak hepsinde artık led var odaklama olayina gelince bu konuya çok takılıyorum diyorsan xenon tak . adamlar yapıyor Artık yeni araçlarda led var Opel honda vs. odaklama da problem varsa bu yeni araçların mühendis leri bu işi bilmiyor mu ?

odaklanma konusunda haksızsın diyemem ama artık bu teknoloji ilerleyerek daha verimli olacak. led takıp önümü göremiyorum diyen duymadım işyerinde hem xenon hem led hemde Halojen ampul satıyoruz. ve sattiklarimizdan önünü göremeyen müşterimiz olmadı

Geri