Civic FB7 FB7 LPG dolum aparatı hakkında

Aracınız
Çok güzel olmuş bişi sorsam benimkide aynı şekilde ama o gaz girişindeki tıpa yok benzincide söyledi abi niye yok diye olsa daha iyi olurdu toz felan olmazdı diye nasıl yaptırırız onu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Trust ... şef.. sizin tornacıya nasıl ulaşabiliriz.. yardımcı olabilirmisiniz..

Son düzenleme:
Aracınız
Çok güzel olmuş bişi sorsam benimkide aynı şekilde ama o gaz girişindeki tıpa yok benzincide söyledi abi niye yok diye olsa daha iyi olurdu toz felan olmazdı diye nasıl yaptırırız onu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

O tıpa bütün lpgcilerin elinde vardır, taktırdığınız yerde de vardır muhtemelen. Lpgcilere gidip sorarsanız bulursunuz, 3-5 liralık bir malzeme.

mb01

0
Bursada bu aparatı kısaltan varmı? Yada elinde fazla olan ücret karşılığı verebilecek?

Aracınız
Ankara BRC mavi denizlerde o aparatı kestirmeden içine dahil ettirdim yani montajlandı 100 tl aldılar

Aracınız
Ne zaman yaptırdınız ve kaç dk sürdü?
hocam 1 ay kadar once yaptırdım ama pahalı yaptırdıgmı düşünüyorum yarım saat kadar sürdü gaz al gel kaçak var mı bakalım dediler aldım geldm ufak bi kaçırma vardı tekrar baktılar denediler oldu montaj yaptırırsanz kaçak var mı mutlaka kontrol ettirin hatta kendiniz deterjan köpüğü sürerek gaz ağzını kontrol edin

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
hocam 1 ay kadar once yaptırdım ama pahalı yaptırdıgmı düşünüyorum yarım saat kadar sürdü gaz al gel kaçak var mı bakalım dediler aldım geldm ufak bi kaçırma vardı tekrar baktılar denediler oldu montaj yaptırırsanz kaçak var mı mutlaka kontrol ettirin hatta kendiniz deterjan köpüğü sürerek gaz ağzını kontrol edin

Tamam, teşekkürler..

Geri