FB7 motorda paslanma

ozagur

0
Selam arkadaslar 2014 civic aracim var motor kulaginda ve motorun baaska bolgelerinde paslanmalar ve boya sokulmeleri oldu mutluhana gidince honda tr ye bildirdiler onlarda kullanici hatasi dedi basina hic gelen var mi dava acmayi dusunuyorum arabadan soguttu bu pislik adamlar sen gel 6 yil garantisi var diye yetkili servislerin kucaginda kal garantilik durumda kullanici hatasi desinler sana

Aracınız
Civic FB7 2012
İyi bi boyacı hammerton boya ile boyarsa paslanma kapanır ve tekrarlama olayı pek oluşmaz. Birde tuzlu su falan oraya nasıl çıksın aracın altı tamamen kapalı ve radyatörden içeri sızmaz. Normalde fabrikasyon boyalar fırınlanmış boya olur ve açıklık kalmaz. Açık yerler alüminyum olur. Geçmiş olsun. İnşallah halledilir.

ozagur

0
İyi bi boyacı hammerton boya ile boyarsa paslanma kapanır ve tekrarlama olayı pek oluşmaz. Birde tuzlu su falan oraya nasıl çıksın aracın altı tamamen kapalı ve radyatörden içeri sızmaz. Normalde fabrikasyon boyalar fırınlanmış boya olur ve açıklık kalmaz. Açık yerler alüminyum olur. Geçmiş olsun. İnşallah halledilir.

Ustadim zor görünüyor honda nin umrumda değil mahkeme disinda zor sonuç aliriz heralde kullanıcı hatasi diyip duruyor terbiyesizler

Aracınız
Civic FB7 2012
Honda Türkiye ve Japonya ya şikayet ettiniz mi. Onlar ne diyorlar. Belki çözümlenir. Servis Honda tr ye nasıl aktardı. Bunu tam biliyor musunuz. Mahkeme çok uzun sürer.

ozagur

0
Honda Türkiye ve Japonya ya şikayet ettiniz mi. Onlar ne diyorlar. Belki çözümlenir. Servis Honda tr ye nasıl aktardı. Bunu tam biliyor musunuz. Mahkeme çok uzun sürer.

Mutluhana gittim fotoğraf cektiler honda tr ye yollayacagiz dediler ve 2 hafta ses soluk cikmadi sonra ben honda iletisime yazdim o gun once mutluhan aradi kullanıcı hatasi kabul edilmedi deyip kapatti birkac saat sonra Kocaeli den bir numara daha aradi mesajima istinaeden ariyormus dis etkenlerden dolayi olmus paslanmalar buda kullanici hatasi bizlik bisey yok isterseniz dava açarsınız avukatlarimiz size gerekli cevabi verir desi kapatti benimde seruven boyle basladi honda japonya ya nasil ulasabilirim peki

Aracınız
Civic FB7 2012

ozagur

0
Honda genel merkezi sadece japonca olan bir site kullanıyor.
Adresinden ilk önce üye olmanız. Sonra şikayet için mail göndermeniz gerekiyor.
Adresi de var.
Birde Honda tr den bile etkili fabrika var. Onlarla irtibata geçebilirseniz çok ilgilermiş diye duymuştum.

site baya ingilizceye donmuyor deli etti beni yarin birdaha deneyecegim birde ingilizce yazarsam umraim bir donus olur honda fabrikaninda bir telefonu var maili bulamadim fakat

Aracınız
Civic FB7 2012
Efsane değilse fabrika CEO su LPG adam lakaplı bir japonmuş ve hiç şikayet duymak istemiyormuş. O nedenle bu adama ulaşmak zormuş. Antalyada çizilen bir aracın yerine sıfır araç verdirmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama fabrika deyince eskişehir ufuk Honda iki adım geri çekilmişdi. Aracımdaki LPG arızasını da Honda Türkiye değil fabrika çözmüştü. Servis kendi ulaşmıştı fabrikaya soner isimli bir şahıs fabrika adına ilgilenmişti. Kolay gelsin çözülür inşallah.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Geri