Fc5 2018 hakkında tecrübeli arkadaşlardan bilgi edinmek istiyorum

Herkese merhabalar, aracın yol tutuşu , malzeme kalitesi, gizli özellikleri artıları eksileri hakkına herşeyi öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim aracım executive donanım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Fb7 ye kıyasla yol tutuşu bariz daha iyi, Yalıtım biraz daha duzeltilmiş, iç malzeme kalitesi daha kompakt daha kaliteli, fc5 in frenleri bariz cok iyi geldi bana..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
aracı aldıysanız malzeme kalitesi ve yol tutuşunu zaten deneyimleyip görürsünüz diye düşünüyorum, bunlar biraz subjektif konular.

Benim düşüncem civic de malzeme kalitesi orta, yol tutuşu iyi şeklinde.

Gizli özellik derken de çok birşey yok, kitapçığı kabaca okursanız (ben baştan sona hızlıca okudum mesela) tüm özellikler yazılı, yarım saat ayırırsanız çoğu özelliği öğrenebilirsiniz,

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
FC5 ve FK7 gibi kasaya sahip civic ler eski civiclerden görünüm olarak çok farklı bir tasarıma sahip olduğu için Honda bu yeni modelleri tasarlarken biraz kumar oynamış hissi veriyor insana, işte bu kumar oynamışlar hissiyatı da insanda acaba sorun çıkartır mı ? merakını uyandırıyor. Bence Honda ya güvenmek lazım. Civic modeli zaten dayanıklılıkta nam salmış bir otomobil. Dünyada hiçbir üretici Japon felsefesini tam tamına esas alarak otomobil üretemiyor bence. Bunu sadece Japonlar başarabiliyor. Son zamanlarda hyundai ve kia da kendini çok geliştirdi eski arabam Hyundai Getz idi şimdi FK7 civic aldım ve getz ten inip civic e bindiğimde hiç yadırgamadım iki araba çok farklı yapıda olsalarda geleneksel olarak birbirine benziyordu ergonomi ve verdiği his açısından yadırgatmadı. Ama bir volkswagen e yada Fiat a bindiğimde yadırgıyorum bir değişik geliyor hele ki VW de farları çevirmeli düğmeyle açıp kapamak bana tuhaf geliyor. Fiat ların yüksek oturma pozisyonu ve karnıma giren direksiyonu tuhaf geliyor birde kullanırken esnek gevşek gibi gelen bir hissiyatları var

uzakdoğu malı öyle değil dipdiri ve kemikli oluyor rijit ve diri hissettiriyor.

Aracınız
Herkese merhabalar, aracın yol tutuşu , malzeme kalitesi, gizli özellikleri artıları eksileri hakkına herşeyi öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim aracım executive donanım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Genel olarak iyi... bende de 3 haftalık exe var... 3 4 tane göçüğüm var (yapılacak).. içindeki cızırtı sesi ve sert küçük kasislerden geçince lakırtı sesi dışında iyi :) ama keyifli araba.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Genel olarak iyi... bende de 3 haftalık exe var... 3 4 tane göçüğüm var (yapılacak).. içindeki cızırtı sesi ve sert küçük kasislerden geçince lakırtı sesi dışında iyi :) ama keyifli araba.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracin 2018 model mi? 3 4 haftalik demissin. Bende 2018 model var da gocuk olusur mu acaba?

Honda Civic 2018 executive eco otomatik

Geri