Fc5 2018 hakkında tecrübeli arkadaşlardan bilgi edinmek istiyorum

Aracınız
Aracin 2018 model mi? 3 4 haftalik demissin. Bende 2018 model var da gocuk olusur mu acaba?

Honda Civic 2018 executive eco otomatik
Evet 2018 kardeşm.... şans artık.. almadan önce sormuştm artk o sorun yok demişlerdi..ama ne yazıkki oldu bende..umarım sende olmaz böyle bişey..

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Herkese merhabalar, aracın yol tutuşu , malzeme kalitesi, gizli özellikleri artıları eksileri hakkına herşeyi öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim aracım executive donanım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mayis 31 de aldim bende 8bin kilometrede simdi.
30 seviyesine aldiginizda hoparloru biri sizi ararsa hoparlor cizirti yapar.
Zamanla lpg regulatoru rezonans yaptigi icin arac icinden dizel motor kullanir hissiyati verecek. Dayanamazsaniz brc servisinde araya takoz koydurabilirsiniz.
Trim sesleri gelmeye baslar ara ara gelip kaybolurlar parcalar yerine oturuyor diyebilirsiniz.
Boya cok dayaniksizdir en ufak surtmede boyaniz atar nasiol zr53-mr.fix gibi seramik koruma alip kendiniz uygulayabilursiniz. Pek bisey degismez ama ufak cizikler olmaz en azindan kus ve cam pisligini daha kolay temizlersiniz.
Cvt sanzumani kullanmayi ogrenin ekrandaki yesil olan isiklandirmayi beyaza cevirmezseniz yesil kaldikca az yaktirabilirsiniz ama araba kagni gibi gelir, diger turlu de yakit cok yakar haberiniz olsun
Taktirmadiysaniz Ek olarak difuzor alip takabilirsiniz.

Aracınız
Mayıs 2018 de fabrikasyon lpgli otomatik aldım şuan 9500 km de şükür bir sorun yok. Çok membub kaldım. İlk defa honda aldım. Herkese tavsiye ediyorum. Daha önce 1998 laguna, 2008 astra(sıfır), 2017 astra (sıfır) kullandım. Bariz bir farkla hondayı tavsiye eferim. Gizli özellikmi artık bilmiyorum yinede yazayım. Kapıları kumandadan kapattıktan sonra tekrar kapama düğmesine uzun süreli basılı tutarsanız sunroof dahıl tüm camları kapatıyor. Kumandadan açma düğmesine basıp kapılar açdıktan sonra tekrar uzun süre açma düğmesine basınca sunroof dahil kumandaya bastığınız sürece tüm camlar acılıyor.

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Mayıs 2018 de fabrikasyon lpgli otomatik aldım şuan 9500 km de şükür bir sorun yok. Çok membub kaldım. İlk defa honda aldım. Herkese tavsiye ediyorum. Daha önce 1998 laguna, 2008 astra(sıfır), 2017 astra (sıfır) kullandım. Bariz bir farkla hondayı tavsiye eferim. Gizli özellikmi artık bilmiyorum yinede yazayım. Kapıları kumandadan kapattıktan sonra tekrar kapama düğmesine uzun süreli basılı tutarsanız sunroof dahıl tüm camları kapatıyor. Kumandadan açma düğmesine basıp kapılar açdıktan sonra tekrar uzun süre açma düğmesine basınca sunroof dahil kumandaya bastığınız sürece tüm camlar acılıyor.

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam bu gizli dediginiz özellik 2017 astrada var diye biliyorum gerci arkadasinki fullun bi alti kis paketi filan da var ama nerdeyse artik her araba da olan bir özellik.
Arabadan bende memnunum ama eksiklikleri var tabi hersey fiyatina gore bu devirde.

Aracınız
Ben bilmiyordum kilitledikten sonra kumandaya bir kez daha basınca gercekten de camlar kapanıyor mus. Kapıları acınca bir kez daha bastım bu defa da acıldı.. Elegance de yok diye biliyordum sasırdım acıkçası

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri