Civic FC5 Fc5 Bluetooth bağlantısının kendiliğinden kesilmesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba;

Fc5 elegance model aracımı telefonuma (iphone) bluetooth üzerinden bağlayıp youtube veya kendi telefondaki listemden müzik dinlerken ilk şarkı her seferinde sonuna kadar çalıyor fakat ikinci şarkıya geçerken bağlantı kendiliğinden kesilip radyoya dönüyor ve o dakikadan itibaren bir daha bluetooth bağlanmıyor. Ya sistemi yada aracı kapatıp açarsam tekrar bağlayabiliyorum. Forumda baktım bulamadım sanırım daha önce böyle bir sorun yaşayan olmamış acaba neyden kaynaklanıyor olabilir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@oknsrl İlk etapta başka bir telefon ile deneyip sorunun telefon kaynaklı mı multimedya kaynaklı mı olduğunu anlayın.

Aracınız
Civic FC5 2018
Şimdi fark ettim yazdığım başlık yanılttı sanırım bağlantı cihazda ve telefonda devam ediyor bağlantı kopmuyor her ikisinde de bağlantı gözüküyor hatta şarkı telefonda devam ederken telefondan ses çıkmıyor hala bağlıymış gibi çalışıyor ama aracın multimedya cihazı radyoya dönüyor yani büyük ihtimal hondanın cihazından kaynaklı başka telefonla deneme şansım olmadı ama deneyip tekrardan foruma yazarım

Aracınız
Aynı sorun bende de var fakat ne zaman olcağı belli olmuyor, bazen hiç olmuyor bazen yarım saat sonra. Servise gittim ama saçma bi yanıt aldım telefonlar sürekli güncelleniyormuş bu yüzden cihazla zaman zaman bağlantı sorunu oluyormuş ...

zero

0
Tecrübeme göre iPhone ile ilgili olabilir. Benim telefonum LG, böyle bir durumla karşılaşmadım hiç; fakat birlikte yolculuk ettiğim iPhone kullanıcısı arkadaşlarım bu ve buna benzer problemler yaşadı. O açıdan aklıma böyle bir ihtimal geliyor. Yazılımla ilgili bir şeyler olsa gerek..

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar aracımı ilk bakımına götürdüm sıkıntıyı söyledim üzerinden 400-500 km yol gittim su ana kadar tekrardan bu hatayı vermedi. Servis (Şekerpınar fabrika) böyle bir sıkıntıyla ilk defa karşılaştığını söyledi. Akü başını söktüler ve cihazdaki at ta servislerini kapadılar şimdilik halloldu gibi duruyor. Tekrarlarsa video cekmemi veya direk aracı oraya götürmemi istediler sizde şimdilik bunu deneyebilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar benim de Bluetooth'da kesilme oluyor. Youtube, spotify farketmeksizin ilk 20-30 saniye çok güzel çalıyor ondan sonra kendi kendine Bluetooth kesiliyor. Sıkıntı nedir

Geri