FC5 İkinci elin fazla olması

38fc5

0
Aracınız
Bende opelimi satıp civic alacağım tabi renkler ve zevkler tartışılmaz ama bütün renkler yakşıyor bu kasaya kararsızlık yaşatıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Çok satış olmasının bence farklı sebepleri var. Civic satış rakamlarına bakar iseniz filo araçlarının hemen arkasından gelir. Filo satmayıp bireysel satış yapan bir marka için güzel rakamlar bence. Sebeplere gelir isek ekonomik nedenler, suv piyasasının artması ve marka değerinde ilk sene satışlarındaki olumsuz algı. Hondayı 2015 te alırken de bir sürü satılık araç vardı. 2015 mart ayında 2012 model aracı 54 bine almıştım. Aracın içindeki faturada 46veya 48 bin yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bir de bu sebeplere kar olgusu geldi. Zira 3 ayda 30 bin TL ye yakın zam gelmesi bu sebebi de ortaya çıkarır diye düşünmekteyim.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Ben aracımı sattım.
İlana koydum arayan herkesin ilk dediği göçük var mı?
Mantıklı olarak kimse kaporta aksamının göçtüğü tescillenmiş bir araca bu kadar para vermek istemiyor aracı çok beğeniyorsa da ucuza kapatmak istiyor.
FC5 kasa için 2.eli almak kolay ama satmak zor bunu anladım. FD6 ve FB7 için satış çok daha kolaydı.
Aracın tasarımı, konforu, sürüş zevki vs. tartışmasız çok çok iyi.
Göçük sorunu giderilmiş, makyajlı 2019 dizel otomatik alır mıyım. Kesinlikle alırım. Onda da başka bir sorun çıkmaz umarım :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben aracımı sattım.
İlana koydum arayan herkesin ilk dediği göçük var mı?
Mantıklı olarak kimse kaporta aksamının göçtüğü tescillenmiş bir araca bu kadar para vermek istemiyor aracı çok beğeniyorsa da ucuza kapatmak istiyor.
FC5 kasa için 2.eli almak kolay ama satmak zor bunu anladım. FD6 ve FB7 için satış çok daha kolaydı.
Aracın tasarımı, konforu, sürüş zevki vs. tartışmasız çok çok iyi.
Göçük sorunu giderilmiş, makyajlı 2019 dizel otomatik alır mıyım. Kesinlikle alırım. Onda da başka bir sorun çıkmaz umarım :)

Yahu bu göçük mevzusu neydi öyle ya..
Ben müşterilere de kızıyorum. Araçta bir problem varsa verirsin mahkemeye sonucunu beklersin. Youtube’dan tut forum sitelerine kadar duymayan etmeyen kalmadı. Gruplar kuruldu.. haberler yapıldı.. meydanlarda pankartlarla gezdiler.. Sonuç ?

Ne yani eylem yapıldı diye Honda size alın kardeşim sıfır araba mı diyecek ? Var mı böyle birşey ? Arabanın sıfır satışları düştü mü ? Hayır. Olan kime oldu ? Olan arabasnı satmak isteyenlere oldu. Herkes duydu öldürdüler arabayı.
Honda nın çokta umrundaydı sanki. Olan yine vatandaşa oldu. Kimse kusura bakmasın.

Ha ben bugün bu arabayı zararına satar mıyım ? Satmam. İlana koysam yine gideceği rakamdan veririm. Ama bunlar kendi ayaklarına sıktılar.

Geri