Fc5 kablosuz şarj

Arkadaşlar bugün gerekli malzemeleri sipariş ettim. Aracın multi medya sisteminin altına yapacağım. Tamamlanınca konuya resimde eklenecektir.
Gerekli malzemeler için ise cakmakliga bir adet hızlı şarj cihazı bir adet de kablosuz hızlı şarj cihazı gerekiyor toplam maliyet montaj vs ile dahil 200 TL maksimum tutar.
Ben ürün olarak spigen araç içi hızlı şarj ve samsung hızlı şarj aletini sipariş ettim.

Arkadaşlar bugün gerekli malzemeleri sipariş ettim. Aracın multi medya sisteminin altına yapacağım. Tamamlanınca konuya resimde eklenecektir.
Gerekli malzemeler için ise cakmakliga bir adet hızlı şarj cihazı bir adet de kablosuz hızlı şarj cihazı gerekiyor toplam maliyet montaj vs ile dahil 200 TL maksimum tutar.
Ben ürün olarak spigen araç içi hızlı şarj ve samsung hızlı şarj aletini sipariş ettim.
Hocam bekliyoruz.Elegance yada exe farketmez ikisine de uyumlu mu ?

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çakmak çıkışı varsa exe eco farketmeyecek arkadaşlar. Önemli olan burada kullanılan araçlar. Hızlı şarj destekli olması önemli benim için.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Umarım şarj anlamında hızlı sonuç verir (y)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Kablosuz şarjda type c yi tam anlayamadım ama ben bu ürünü yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Resimleri forumda mevcut

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam yeni tip telefonlar Type c şarj girişi ile geliyor. Benim araçta şu an hızlı şarj var. Amacım normal şarj değil. Kablosuz hızlı sarj. Sizin elinizdeki ürün tahminimce 2 buçuk 3 saat arası pili full hale getiriyordur. Benim kurduğum sistemde aksilik olmazsa 1 buçuk saatte full olacak. Araba da çok uzun süreler yolculuk etmiyorum kısa sürede pilin iyi seviyede dolması benim için onemli.

Geri