FC5 Motor Su kanallarından gelen ıslık sesi

Ad Soyad
Tahsin Karabulut
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba ben aracım FC5 2017 1.6 LPG Benzin. 3 gün önce aldım ve umran experde bir sorun çıkmadı.

Fakat bugün farkettim arabanın fotoğrafta gösterdiğim yerimden ıslık tarzı bir ses geldi gaza basınca artıyor yani gaz ile eşdeğer sesi. Arabayı kapattım 1.5 saat sonra açtım böyle bir sorun olmadı. Sizde neyden olabilir?

Başlıkta motor su kanalı dedim fakat neresi bilmiyorum mazur görün hiç anlamam.

Ekli dosyalar

• IMG_1549.jpg
    IMG_1549.jpg
    292.1 KB · Görüntüleme: 66
Ad Soyad
Tahsin Karabulut
Aracınız
Civic FC5 2017
Cidden mi güzel geçmiş olsun olsun hocam

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Abi allah razı olsun. Vallahi burada şu soruna ortak olduk hep beraber hepinizin ellerinden öperim 22 yaşındayım zor bela biriktirdim aldım arabayı. Çok mutluyum ramazan ayında tuttuğumuz oruçlar kabul olsun allah hepinizden razı olsun

Ad Soyad
Tahsin Karabulut
Aracınız
Civic FC5 2017
Amin ecmain hocam belki sanayi ye gitseniz illaki bir şey değişecek ve orijinal olmayacaktı şimdi en azından kafamız rahat birde neden o sesi yapıyormuş sordunuz mu ?

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
klima ile haberleşiyorlar dedi sürekli o taraf ondan olabilir dedi şuan göremiyorum dedi :) Valla bilmiyorum abi servise güvensem mi baktılar bir sorun göremediler ses zaten şuan yok 100 km falan gidince oluyor en iyisi ses oldugu zaman götürmek randevusuz gelirsin bir daha sorun olursa dedi

Geri