Civic FC5 Fc5 Premium pakette geri gorus kamerasi

Aracınız
Civic FC5 2017
Soketli ama geri görüş kamerası için extra kablo hattı çekilerek soketlere bağlanması gerekiyor.soketler üzerinde kamerayı destekleyen hat yok.
Aynen hımmm anladım o hattın şemasını nasıl bulabılıriz hocamm sizde varmı varsa gonderebılır mısınız... Hattı nerden götürüyor paspasların altından mi

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam bende şema yok,kamera için görüştüğüm firma servisten talep ettiklerini o doğrultuda işlemin yapılacağını söyledi,önümüzde ki hafta aracı götürücem,ellerinde varsa paylaşırım burda,ama tabi firmanın bana söylediği bu şekilde,size karşı yalancı çıkmak istemem.

Merhaba arkadaşlar,bugün honda civic 2017 model premium aracıma geri park kamerası takıldı,daha önce yazdığım gibi serviste takılmış olan honda go navigasyon vardı,işin açıkçası honda go dan memnundum fakat geri kamera uygulamasını yapacak bir yer bulamamıştım,geri kamera içinde yeni multimedyaya para vermek pek işime gelmiyordu,nihayet bugün sonuca ulaştım,kamera netliğini beğendim,hem kamera hem park sensörleri gayet güzel çalışıyor.Uygulamayı yapan firmayı forum kuralları gereği paylaşmamda sakınca yoksa burda paylaşabilirim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar,bugün honda civic 2017 model premium aracıma geri park kamerası takıldı,daha önce yazdığım gibi serviste takılmış olan honda go navigasyon vardı,işin açıkçası honda go dan memnundum fakat geri kamera uygulamasını yapacak bir yer bulamamıştım,geri kamera içinde yeni multimedyaya para vermek pek işime gelmiyordu,nihayet bugün sonuca ulaştım,kamera netliğini beğendim,hem kamera hem park sensörleri gayet güzel çalışıyor.Uygulamayı yapan firmayı forum kuralları gereği paylaşmamda sakınca yoksa burda paylaşabilirim.
Firma onerileri veriyoruz birbirmize . Peki nasil yaptilar. Teyp arkasinda normal kamera girisi yok. Soketle baglanti yapiliyor onu nasil ayarladilar?

Firma carplay store,bağlantı için soketle Cihaz arasına extra soket bağladılar,yeni soketin kablololarının üç tanesini kameradan gelen kabloya bağladılar,fotoğraflar firmanın instegram hesabına bugün kendileri tarafından yüklenmiş,ordan görebilirsiniz,tabi bende uygun zamanda buraya fotoğraf eklerim.

Geri