Civic FC5 Fc5 Premium pakette geri gorus kamerasi

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaslar dream ve premıum da gerı gorus kamerası ıcın bır soket gereklı teyıbın arkasına oda turkıye de yok ancak aliexpresten alabılırsnz o soketı aldıktan sonra herhangı bı gerı gorus kamerası takılabılır linkte bu

Dün siparişi verdim Mayıs ayının ortası gibi gelecek sanırım . Yeni kullanici hesabıyla 63 lira gibi tutuyo. Gelsin bakalım sonucu tekrar yazarim

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Dün siparişi verdim Mayıs ayının ortası gibi gelecek sanırım . Yeni kullanici hesabıyla 63 lira gibi tutuyo. Gelsin bakalım sonucu tekrar yazarim

Merhaba üstad, geri dönüş yapmanızı bekliyorum. Sizin görüşünüze göre ben de alıp kendim montaj yapmak istiyorum. Cok fazla multimedya ekranı ya da navigasyon kullanmadığımdan geri görüş kamerası olsa yeterli benim için.

Aracınız
Civic FC5 2019
Malesef gelmedi satıcı kargoladi ama Türkiye'ye giriş yapmadı gozukuyor Aliexpress le bir çok kez yazistim enson yeniden gonderin dedim cevap yok. Muhtemelen parayı geri iade edecekler.
Merhaba üstad, geri dönüş yapmanızı bekliyorum. Sizin görüşünüze göre ben de alıp kendim montaj yapmak istiyorum. Cok fazla multimedya ekranı ya da navigasyon kullanmadığımdan geri görüş kamerası olsa yeterli benim için.

Geri