FC5 Sunrooftan gelen ses

nzrnzr

0
Aracınız
Arabadan resmen soğudum, almadan önce herkes civici tavsiye etti, octavia almadığıma bin pişman oldum, geçen Ankara'ya yağmur yağdı, suların üstünden giderken resmen arabanın içine su sesi bir geliyor ki sanki dereden geçiyorum, bir araba bu kadar mı yalıtım olmaz, kredi bitince direk satacam, asla hondanın yanından bir daha geçmeyeceğim, sattığım 2010 astra bundan kat kat iyi bir arabaydı, yazık gerçekten yazık

Arabadan resmen soğudum, almadan önce herkes civici tavsiye etti, octavia almadığıma bin pişman oldum, geçen Ankara'ya yağmur yağdı, suların üstünden giderken resmen arabanın içine su sesi bir geliyor ki sanki dereden geçiyorum, bir araba bu kadar mı yalıtım olmaz, kredi bitince direk satacam, asla hondanın yanından bir daha geçmeyeceğim, sattığım 2010 astra bundan kat kat iyi bir arabaydı, yazık gerçekten yazık

Nzrnzr bende sana katılıyorum kardeş. Arabanın sorunlarını ilk zamanlar paylaştığımda bazılarının zoruna gitti. Ama bu araç dış tasarımından ibaret. Çoğu markayı kullanan biri olarak pişmanım.WW aldığı parayı sonuna kadar hakediyor.passat almadığıma bin pişmanım.skoda veya kia da olabilirdi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Hocam sizi çok iyi anlıyorum. Avrupa arabadan sonra Honda ya bindiğinizde hiçbir şeyi sizi memnun etmiyor. Aldım hemen sattım ben.

mert11

0
Alman en iyisi ama Alman arabasında da DSG denilen şanzımanı arızaları.Bende Alman bir jetta otomatik hastasıyım ama sanzumandan sebeb soğudum. Honda içeri ses alıyor ama otomatik olarak bir numara o yüzden de Japonlar için en önemlisi mekanik sağlamlık. Düz Vites sevsem hemen arabanmı satar jetta alırdım. Ama daha 3 gün önce arkadaşım 90.000km jetta ya sıfır şanzıman taktırdı. iyi niyet garantisinden. Saygılar

FD6 ELEGANCE AT 2010

Aracınız
Hocam doğruda kullandığım dönemlerde LPG den dolayı çok pişman olmuştum. Gerçekten tiksindim LPG den hiç işim olmaz bundan sonra. Ayrıca yokuşlarda gitmiyor araç. Bence bu motor ve şanzuman olmamış ayrıca gürültü takıntım olması nedeniyle hala bir Avrupa aracı düzeyine gelmemiş. Bence her şeye rağmen DSG sıkıntısı daha çekilir bir durum benim için.

Benimde mucur asfalt denilen yollarda 50-60 dan sonra ön konsoldan cızırtı geliyor. bariz şekilde belli ediyor kendini.. nedeni ne olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar bu tür şeylere çok hassas kulağı olan ve çok takıp sürekli aracı dinleyen biri olarak söylüyorum... Sunroof olan her arabadan bu tür sesler geliyor. Torpidodan, kafalıklardan veya başka bir iç aksamdan gelen sesler her arabada var. Tabi aracın ne kadar bozuk yolda kullanıldığına bağlı bunlar. Passat kullanıyor abim ondada var yani bunlar honda ya has sorunlar değil. Bi noktadan sonra bunları takmamaya başladım. Aracınızı sevin çünkü her markanın her aracın kronik problemleri vardır. Sonuçta insan yapısı Bence honda parasının karşılığını veren en iyi markalardan biri. Keyfini sürün...

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri