FD6 araç usb ve aux girişi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Eyvallah reis sipariş verdim 142 tl ye geldi bana. Teyp söktürerek yaptiririm muhtemelen. Tekrardan teşekkür ediyorum.
Bu videoda göğüsü açmadan girilecek yeri gösteriyor. Tırnakları üstte bir tornavida ile çıkar. Sonra eliniz avuç içi ile devam edip büyük kabloyu geçip arkaya varıyorsunuz. Soketler alt hizada cihazın sağ köşesini referans alıp ilk kablodan sonraki soket yeri olur. Yerinde başka soket takılı ise üstten kilidini basıp attan tornavida ile iterek çıkar. Takmadan önce aparatı Torpido tarafından aktarılır ise temiz iş olur. Takarken orta ve işaret parmağı ile yuvaya oturtmaya çalışılır. Tam geçtimi tık diye kilitleme yapar. Ben 1 saatte takabildim. Biraz ince el ve uzun parmaklar ile daha rahat olur.
Referans fotoğrafı atıyorum.

sketch-1592081267841.jpeg

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Teyipi sökmeye hiç gerek yok güzel insan kendin çok rahat yapabilirsin. Nette videolar var kablo kablolara zarar verme gibi Bi durum yok soketi takacağım yer boş zaten elin biraz acıyabilir o kadar. Ben kendim yaptım sana da tavsiye ederim. Kendin dene derim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam "kablo kablolara zarar verme gibi Bi durum yok" ben zarar verdim oradan biliyorum bnm eller sanırım biraz tombik :) taktığım aparatın sokete giren kablolarını ezdim katlayıp takarken

Hocam "kablo kablolara zarar verme gibi Bi durum yok" ben zarar verdim oradan biliyorum bnm eller sanırım biraz tombik :) taktığım aparatın sokete giren kablolarını ezdim katlayıp takarken
Hmm anladım hocam o zaman profesyonel bi yardıma ihtiyacın var:))

Aracınız
Civic FD6 2010
Ben inşaat telinden ufak bir aparat(maymuncuk mantığında) yaparak takmıştım, sert iki parça teli soket yuvasına ulaşacak şekilde eğip bükün , soketin sağına ve soğuna tutturun. Soketteki boş delikleri kullanabilirsiniz. Teli sokete emanet geçirin çünkü daha sonra sökeceksiniz, ki bu telleri sadece soketi yuvası ile ilk buluşturma için kullandım, sonra teli çıkarıp parmağım ile soketi bastırdım ki yerine tam otursun. USB kablo uçlarını ben vites arkasındaki gözün içerisine koymuştum.

Takmak için acele etmeyin, kılavuz telin doğru şekilde kıvrılması halinde tek seferde takacaksınız. Bunun için de el yordamı ile telin şekli için dar yer için keşif yapın. Benim keşif, takmaktan uzun sürmüştü.

Aracınız
Honda CRV
Auxu usbye ceviren kablolar cikmis Ama.ses kalitesi duser mi acaba bilmiyorum

Arkadaşlar merhaba , 2008 model honda fd6 aracım var herkesinde bildigi gibi usb aux girişi yok bunları nasıl ve nerede yaptiririm ne kadar tutar bilgili kardeslerimin destegini bekliyorum.
Yardımcı olmak maksatı ile ben fm transmitter aldım parazit giderici vs var özellikli cihaz.istanbul da her yerde CD kalitesinde ses aldım.isterseniz video da çeker yollarım ama araştırırsınız isterseniz.umarım yardımcı olmuşumdur.IMG_6689.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Teyipi sökmeye hiç gerek yok güzel insan kendin çok rahat yapabilirsin. Nette videolar var kablo kablolara zarar verme gibi Bi durum yok soketi takacağım yer boş zaten elin biraz acıyabilir o kadar. Ben kendim yaptım sana da tavsiye ederim. Kendin dene derim.

Eyvallah reis

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri