FD6 araç usb ve aux girişi

Aracınız
Civic FD6 2008
İndirim aliexpress de usb de sorun yaşamadım klasör klasör kullanma özelliği de var. Tavsiye ederim. Montaj için uğraşırım diyorsan vitesin önündeki cep kapağını söküp ucu teyp arkasına takabilirsin. Ben teyp sökerek yaptım kablolara falan zarar gelmemesi için
Reis selamin aleykum. Dedugin gibi kabloyu aldik soketide taktım geriye kalan kabloları nasil sakliycam sen nasil yaptin yardimini rica ediyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Reis selamin aleykum. Dedugin gibi kabloyu aldik soketide taktım geriye kalan kabloları nasil sakliycam sen nasil yaptin yardimini rica ediyorum

Kabloların tamamını o vitesin önündeki alandan içeri attım sadece uçlarını dışarıda bırakmıştım. Hatta kapak kısmına o boyutlarda delik açıp direk sabit giriş yapacaktım da zamanım olmadı.

Aracınız
Civic FD6 2008
Kabloların tamamını o vitesin önündeki alandan içeri attım sadece uçlarını dışarıda bırakmıştım. Hatta kapak kısmına o boyutlarda delik açıp direk sabit giriş yapacaktım da zamanım olmadı.
Bende senin gibi düşündüm cihazı teyibin oldugu yere sokup kablolari birakip kapakta delik acıp kablolari cikarim. Hayirli gunler

Geri