Fd6 atiker grand kit nasıldır?

[MENTION=7601]Deeptrace[/MENTION] vahap ustayla görüştüm çok efendi cana yakın bir usta atiker grand hakkında konuştuk yalnız pipolu sistemle manifoltun delinmesi arasında kaldım vahap usta manifoltun delinmesi daha sağlıklı olur dedi senin araçta nasıldı fd6 da hangisi daha iyi olur araç açısından çekiş yakıt konusunda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=12237]muratFD6[/MENTION] Vahap usta gerçekten iyidir, sıcak kanlı anadolu insanı işte :). Bende ikisi arasında kalmıştım. Usta pipolu sitemde benzin enjektörü biraz uzaklaştığı için gazdan benzine geçişlerde devir dalgalanması, titreme olur dedi. Bende manifoldu delerek yaptırdım. Geçişlerde en ufak bir titreme dalgalanma olmuyor. Ben çok memnunum işçilikten, yakıttan.

Benim kafama takılan tek şey bu oldu forumlarda çoğu kişi pipolu sistemi öneriyor onlarında şikayeti yok delerek montaj daha basitmiş bide delince arıza ışığı yakıyor mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende hiç arıza ışığı yanmadı. İçine nasıl siniyorsa öyle yaptır hocam, pipolu sistem de olabilir. Önemli olan içine sinmesi.

1.5 yildir atiker grand kullaniyorum yaklasik 13 bin km. Yaptim hicbir sorun yasamadim. Memnunum. Kit olarak tavsiye ederim.

2012 fb7 aracım var alalı 1 ay kadar oldu geçen yıl takılmış ATİKER GRAND lpg sistemi var araçta 1 aylık kullanım tecrübeme göre sorun yok yakıt düşuk performans iyi şimdilik bir sıkıntı yok

G8341 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben iyi bir ustaya gold taktırdım ve gayet memnunum en son teknolojiyle gğzel bi ürün çıkarmışlar kullanan her arkadaşım da benzin ve gaz performansının farkına varamadı birde goldu araştır derim youtubede videoları var aralarındaki farklarla alakalı izle fikir edin

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=12354]Fatihh[/MENTION] candan muhendislik iyi guzel de fiyatlarını çok arttirdi. Benzin dusmesini engelleyen modul ile brc montajina 3250 diyordu. Ben ayni sekilde 2800 yaptirdim. Montaj kaliteside 10 numara oldu.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri