Fd6 kalorifer sorunu

Bende hic uflemiyordu sanayiye gittim temizlendi ama simdi ayni sizinki gbi sadece direksiyon kisminda sicak ufluyor diger konumlarda ve yolcu tarafinda soguk ufluyor. Varmi baska basina gelen cozum bulan.
Sanayide gogus sokulecek petek degisecek diye 500 lira istiyorlar.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Fc5 aracim kazadan çıktı sol taraf sicak sag soguk uflemeye başladı. Yetkili servis herseye baktik sorun yok göğüs acilacak klapelere motora sensore bakılacak vs. dedi. Siz dalga mi geciyorsunuz 1yasinda aracin gogsu mu sökülür orada hasar yok ki ariza olsun dedim ve ayrica kendimde otomasyon teknikeri olduğumdan dikkatlice inceledigimde hava kanallarinin sicak soguk degisimi yaptigimda yer değiştirip gorevini yerine getirdiğini hissedebiliyordum. Ozel bir honda servisine gittim petek tıkanmış kirmizi antifriz koyulmus bu araca organik antifirz olmaliydi vs dediler ve ilacla petekleri 2kez yikayarak sorunumu basitce çözdüler. Özel serviste onarim yaptirdigim icin üstüne gitmedim olayin. Petek, hortum vb. tikanma olasılığını ilk sirada değerlendirin. Cok iyi bir Radyatorcuye gidip kontrol ettirin duruma gore temizlik yapsinlar araciniza yazik etmeyin göğüs indirip...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen bende katiliyorum gogus indirmelerini istemiyorum.
Kalorifer ilk basta hic isitmiyordu radyatorcuye gittim makinayla temizlediler sonra sol taraf isitmaya basladi direksiyon kismindan sol taraf ve diger modlarda soguk uflemeye basladi tekrar baska bi radyatorcu klimaci bulup tekrar temizletmeyi dusunuyorum..

Aracınız
Aynen bende katiliyorum gogus indirmelerini istemiyorum.
Kalorifer ilk basta hic isitmiyordu radyatorcuye gittim makinayla temizlediler sonra sol taraf isitmaya basladi direksiyon kismindan sol taraf ve diger modlarda soguk uflemeye basladi tekrar baska bi radyatorcu klimaci bulup tekrar temizletmeyi dusunuyorum..

Kesinlikle bu sekilde islem yaptirin. Durumu detaylı anlatin.muhtemelen kanallar tamamen acilmamis ve tikanma hala devam ediyor. Umarim kolay yoldan halledersiniz. Yetkili servis bile bu kadar rezalet bir bilgi birikime tespit yetisine sahip ise ozelde gerisini siz düşünün...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Insallah tikalidir da acilir yoksa isimiz var.
Yurtdisinda bir video buldum. Linke ulasabilirsem paylasirim.
Gogus sokmeden adamlar torpido kismindan kalorifer petegi degistiriyorlar. Torpido kapagini sokup ordan klima ve fan motorunu cikartip kalirofer petegine ulasiyorlar turkiyede yapan hic kimse yok adamlar bilmiyor bile.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Insallah tikalidir da acilir yoksa isimiz var.
Yurtdisinda bir video buldum. Linke ulasabilirsem paylasirim.
Gogus sokmeden adamlar torpido kismindan kalorifer petegi degistiriyorlar. Torpido kapagini sokup ordan klima ve fan motorunu cikartip kalirofer petegine ulasiyorlar turkiyede yapan hic kimse yok adamlar bilmiyor bile.

Türkiye'de, bu videodaki gibi yapmadıklarına şükretmelisiniz. Videoyu dikkatli izlediyseniz 4. dakikada belli oluyor, kaloriferin motor kısmını çıkartmak için torpido alt bağlantı kısmını kesmişler. Siz aracınızda böyle bir kesme işlemini kabul eder misiniz?

Geri