FD6 Vites Geçişi Hissiyatı

Park esnası doğru..Eğer frene iyice basmadan ilk vitese geçişte de yapabilir fakat bir arkadaşımda da olmuştu sizinki gibi bir sorun..şanzuman yağını ve dış süzgeci değiştirdi bir daha o tarz bir ses gelmedi

Civic fd6 2008 Elegance

Yokus yukari geri geri geliyorum gaz birakip vites i sirasiyla n ve d ye aliyorum. O esnada sıyırma sesi geliyor mesela....

7Boyraz8

Aracınız
Yağını yeni değiştirdim fakat süzgeç ile ilgili bi değişiklik olmadığını söylemişlerdi sanki.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
Yağını yeni değiştirdim fakat süzgeç ile ilgili bi değişiklik olmadığını söylemişlerdi sanki.

Benim araçta herhangibir ses gelmiyo normal degil yani hemde benim araç 166 binde yagıda hiç degişmemiş havalar ısınınca ben kendim değişecem artık garibim bekliyo sessiz sedasız

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bugün [MENTION=5894]EbruVedat26[/MENTION] arkadaşımızın dediklerini daha dikkatli uygulayınca hiç ses çıkmadığını gördüm. Umarım böyle devam eder, teşekkürler.

Çetin

0
Aracınız
Inşallah kardeşim bu otomatik ten benimde gözüm biraz korkmuyo degil inan motordan hiç korkmuyorumda bu otomatik şanzıman ya bi sıkıntı verirse diye bazen aklıma geliyo degil,düz olsaydı diyorum korkmadan ani hızlanmalar yapardım gibi düsünüyorum bazen

Hondanın otomatiğinin hiç sanayiye gittiğini duymadım,yakıt olarak biraz yaktığı doğru ama sanayiye gitmemekten iyidir...ben hyundai den geçtim hondaya, nerdeyse ne zaman yakıt aldığımı unutuyordum ama sanayicilerle de kanka olmuştuk diyebilirim, ama honda maşallah..en az arıza çıkartan 50 model arasından 4.

Civic fd6 2008 Elegance

Hondanın otomatiğinin hiç sanayiye gittiğini duymadım,yakıt olarak biraz yaktığı doğru ama sanayiye gitmemekten iyidir...ben hyundai den geçtim hondaya, nerdeyse ne zaman yakıt aldığımı unutuyordum ama sanayicilerle de kanka olmuştuk diyebilirim, ama honda maşallah..en az arıza çıkartan 50 model arasından 4.

Civic fd6 2008 Elegance
26b4cd0b8fe053f54beb8f7c2887b821.jpg

Civic fd6 2008 Elegance

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=4794]Çetin[/MENTION] honda nın otomatiğinden korkma. Sorun çıkaran şeyler belli sağ motor kulağı arkanın küt küt vurması tarzında şeyler yoksa sanayiye uğramazsın

Çetin

0
Aracınız
[MENTION=4794]Çetin[/MENTION] honda nın otomatiğinden korkma. Sorun çıkaran şeyler belli sağ motor kulağı arkanın küt küt vurması tarzında şeyler yoksa sanayiye uğramazsın
Yok çok sükür daha hiç arıza yapmadı bacanagimda ve patronda passat var sanayiden servisten çıkmıyolar milyar milyar veriyolar ben daha sadece yag gibi balata gibi bakım harcamaları yaptım.yapmasında zaten bi donanımı yok bagaj açma dügmesi olmayan araçta arıza yaparsa işimiz var adamın passatta sunroof ta güneş enerji paneliyle ürettiği elektrigi yazın güneşte dururken araç içini sogutma özelligi koymuş 2004 model araca

Geri