FD6 Vites Geçişi Hissiyatı

Aracınız
Arkadaşlar Merhaba ben aranızda yeniyim, bir sorum olucak sizlere aracım 2007 model fd6 geçen gün trafikte uzun süre dur kalk yaptım vites geçişleri o kadar zorlaştı ki artık bastırarak zorla geçirmeye başladım vitesleri zaten aracımda vites geçişleri normalde de oldukça kemikli yani araç ısınınca yada yoğun trafikte neden yapar bunu ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar Merhaba ben aranızda yeniyim, bir sorum olucak sizlere aracım 2007 model fd6 geçen gün trafikte uzun süre dur kalk yaptım vites geçişleri o kadar zorlaştı ki artık bastırarak zorla geçirmeye başladım vitesleri zaten aracımda vites geçişleri normalde de oldukça kemikli yani araç ısınınca yada yoğun trafikte neden yapar bunu ?

Şanzıman yağı en son ne zaman değişti bilmiyor iseniz öncelikle şanzıman yağını değiştirin.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Bende aracı yeni aldım ilk sahibinden 2009 model otomatik 120750 km'de ama şanzıman masallah saat gibi çalışıyor hiç ses yok 3750 km sonra yağ filtre bakımı var onlarla birlikte şanzıman yağını da degistirecegim

Aracınız
Vitesin geç atma sebebi subap ayarı da olabilir lakin öncelikli bakılması gereken şanzıman yağı ve filtresi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri