FE1 Eco Civic Silkeleme sorunu

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
iyi günler arkadaşlar. aracım 2021 model fe1 kasa civic eco premium.1000 km bakımında ise serviste LPG güncellemesi de yapıldı. 1000 km de araç fakat sabah motor soğukken çalıştırdığımda ibre yukarı aşağı yukarı aşağı hızlı hızlı hareket ediyor ve içeride bayağı sarsıntı yaratıyor.. giderken iste düşük devirlerde iken 30-35 km/h hızlarında gazdan ayağımı çektiğimde akması gereken araba silkeleme yapıyor.
Daha çok yeni bir araç. midemi bulandırdı bu sorun. yeni kasa lpg li civic alıp bu sorunu yaşayan var mı acaba.

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
İyi akşamlar. 2021 fe1 1,5 eco elegance sahibiyim. Aynı sorun bende de vardı. 4 Haziran için Honda Bora'dan randevu almıştım. Sorunun çözülüp çözülmediğini deneyimlemek için bugünü bekledim. İki gündür deniyorum ve LPG ye geçişlerdeki silkeleme kayboldu. Servisteki elemanın dediğine göre 3 haziran itibari ile 4.güncelleme gelmiş. Benim arabayada onu uyguladı haliyle. Şuan sorun gözükmüyor.

bir süre kullandıktan sonra durumu tekrar yazar mısınız buradan

Ad Soyad
Cemil öz
Aracınız
Civic FE1 2021
Ayni sorun bendede vardi yeni yazilim yuklendi fakat servisten ciktiktan 7 km sonra silkeleme tekrar baş gosterdi ve otoparkta fren sisme sorunu yasadim

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
Ayni sorun bendede vardi yeni yazilim yuklendi fakat servisten ciktiktan 7 km sonra silkeleme tekrar baş gosterdi ve otoparkta fren sisme sorunu yasadim
tarih verir misiniz? ne zaman güncellendi? fren şişme sorununu ilk kez duyuyorum. şişme dediğiniz şey durduk yere frene iki kez bas çek yapınca bütün frenler şişer. o mu?

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 fc5 kasa aracımda da aralıklı silkeleme sorunu oluyordu. FE1 kasa aracımda da burda yazılan sorunlardan yalnızca 1200-1600 devirler arasında olan silkeleme sorunu vardı. Çok da rahatsız etmiyordu açıkçası. Dün son çıkan yazılım yüklendi, kısa süreli kullanıma dayanarak söylemeliyim ki şu anda sorun gözükmüyor. Umarım benzin tüketimini artırmamışlardır.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mustafa Çelik
Aracınız
Civic FE1 2021
2018 fc5 kasa aracımda da aralıklı silkeleme sorunu oluyordu. FE1 kasa aracımda da burda yazılan sorunlardan yalnızca 1200-1600 devirler arasında olan silkeleme sorunu vardı. Çok da rahatsız etmiyordu açıkçası. Dün son çıkan yazılım yüklendi, kısa süreli kullanıma dayanarak söylemeliyim ki şu anda sorun gözükmüyor. Umarım benzin tüketimini artırmamışlardır.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Mahmut bey fe1 kasa aracınıza mi güncelleme atıldı. Ve nerde atıldı detaylı paylasirmisiniz

Geri