FK7 Hb Sport Plus -

omeRs

0
Dostum hayirli olsun kazasiz belaeiz bin insAllah bende fk7 kullanicisiyim pedalbox kullaniyorum cok faydali gercekten cok degisti aracim ama yazilimi tavsiye etmiyorlar serviste calisan arkadasim sanzimani kucagina alip gelen cok oluyor dedi.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Dostum hayirli olsun kazasiz belaeiz bin insAllah bende fk7 kullanicisiyim pedalbox kullaniyorum cok faydali gercekten cok degisti aracim ama yazilimi tavsiye etmiyorlar serviste calisan arkadasim sanzimani kucagina alip gelen cok oluyor dedi.

Hocam pedalbox takinca yakit tuketiminiz yukseldi mi ?

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Hayırlı olsun güzel seçim yaptınız . Aracın bence eksiği yalıtım onu çözselermiş süper olacaktı.

Katılıyorum hocam. Yüksek hızlara çıkınca sanki B segmenti bir giriş modelindeki kadar yol ve rüzgar sesi geliyor.

Ces

Özel Üye
1 litre artti ama tabi benimde kullanimim degisti birazda. 182 hp daha iyi hissetmeye baslayinca agtesif kullanir oldum.

@omeRs selamlar,
TypeR tip Spoiler çok ilgimi çekiyor, ancak aracın dengesini bozmasından çekiniyorum. Sizin gözlemleriniz / yorumunuz nedir?
Faydadan çok emniyet açısından soruyorum.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
182 beygir araçta neden pedalbox vb ürünlere ihtiyaç duyulur hocam anlayamadım ben?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri