FK7 Hb Sport Plus -

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

omeRs

0
@omeRs selamlar,
TypeR tip Spoiler çok ilgimi çekiyor, ancak aracın dengesini bozmasından çekiniyorum. Sizin gözlemleriniz / yorumunuz nedir?
Faydadan çok emniyet açısından soruyorum.
Asagi yukari 3 aydir kullaniyorum faydasini gordunmu dersen gorduysemde hissedilir derecede olmadi. Denge acisindan herhan bir etkiside olmadi son 207 km yide denedim hic bir fark olmadi. Yanliz soyle bir durum var fk7 icin gelen spoilerler kaliteli degil sanki cabuk kirilacak bir malzeme ama avantaj olarakta hafif bagaj da agarlik yapmiyor. Montajini ist acar tuningte yaptirdim eger yaptiracak olursaniz kesinlikle tavsiye ederim saglam delmeden bicmeden mantajini yaptilar.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ces

Özel Üye
Asagi yukari 3 aydir kullaniyorum faydasini gordunmu dersen gorduysemde hissedilir derecede olmadi. Denge acisindan herhan bir etkiside olmadi son 207 km yide denedim hic bir fark olmadi. Yanliz soyle bir durum var fk7 icin gelen spoilerler kaliteli degil sanki cabuk kirilacak bir malzeme ama avantaj olarakta hafif bagaj da agarlik yapmiyor. Montajini ist acar tuningte yaptirdim eger yaptiracak olursaniz kesinlikle tavsiye ederim saglam delmeden bicmeden mantajini yaptilar.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bu aerodinamik modifikasyonların arka planında yarış dünyasında ciddi hesaplamalar ve testler var. Ancak ne yazıkki genelde "apaçi" zihniyeti ile takılıyor. Body kit, Spoiler, difüzör gibi ilave parçaların düşük süratlerde etkisi yok sayılacak kadar az olsa da yüksek süratlerde aracın çevresindeki basınç dağılımını değiştirdiği için dengesizlik yaratabilir diye düşünüyorum.
Bahsettiğiniz 200+ süratte sıkıntı yaşamamış olmanız bir nebze içimi rahatlattı. Takipteyim, günün birinde ben de taktırabilirim.
Güvenli sürüşler dilerim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

omeRs

0
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bu aerodinamik modifikasyonların arka planında yarış dünyasında ciddi hesaplamalar ve testler var. Ancak ne yazıkki genelde "apaçi" zihniyeti ile takılıyor. Body kit, Spoiler, diffuser gibi ilave parçaların düşük süratlerde etkisi yok sayılacak kadar az olsa da yüksek süratlerde aracın çevresindeki basınç dağılımını değiştirdiği için dengesizlik yaratabilir diye düşünüyorum.
Bahsettiğiniz 200+ süratte sıkıntı yaşamamış olmanız bir nebze içimi rahatlattı. Takipteyim, günün birinde ben de taktırabilirim.
Güvenli sürüşler dilerim
Rica ederim elimden geldigi kadariyla yardimci olabildiysem ne mutlu.Cok dogru soylediniz benimde icimde supheler vardi acikcasi ozelliklede malzemeyi gorunce suphelerim katlanmisti. Taktirdiktan sonra ilk yaptigim yulsek suratte denemek oldu. 550 tl verdim en fazla soker atarim demistim ama hissedilir hic problem yasamadim.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Kirmizi ambiyans paketi ekletmistim bayide, resmini paylasiyorum
79b4145df7418c84c4106e5d90a33f1e.jpg

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri