Civic FK7 Fk7 sport plus ilk izlenimlerim

Şoför koktuğu yükseltme alçaltma düzgün çalışmıyor aracım fk7 2017 model. Garanti kapsamına giriyor my acaba

HoNdA CaN GeRiSİ HeYeCaN

Giriyor ama ben de UK61 e sordum, sorun düzeliyor mu diye.
Cevap bekliyorum.
Aynı araca sahibim ve canımı çok sıkıyor bu koltuk yükseltme alçaltma.
Ben sürekli değiştirmek zorunda kalıyorum, çünkü eşim de kullanıyor aracı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Koltuk yükseltme alçaltma, şuan düzgün çalışıyor mu ?

Düzgün çalışıyor fakat güven vermiyor nedense malzemede sıkıntı var yine zorlandı mı bozulacak gibi duruyor aslında bozulmuyor da patır kütür bir çalışma tarzı var :)

Düzgün çalışıyor fakat güven vermiyor nedense malzemede sıkıntı var yine zorlandı mı bozulacak gibi duruyor aslında bozulmuyor da patır kütür bir çalışma tarzı var :)

Takılarak yada dişli atlayarak çalışıyor bendeki.
Aynı şekilde ise hiç elletmeyeyim.
Ne dersiniz ?

S

Silinen üye 20336

Guest
Takılarak yada dişli atlayarak çalışıyor bendeki.
Aynı şekilde ise hiç elletmeyeyim.
Ne dersiniz ?

Hocam konuyla ilgili tecrübemi ve fikrimi akratayım;

Müşteri olup incelediğim 4500 km civarlarındaki bir FC5 ‘te koltuk yükseltici düzgün çalışmıyordu. Bozulmuştu. Sahibi servise bildireceğini söylemişti.

Kendi aracımdakinde bir sorun yok ancak kullanırken malzemenin bozulmaya meyilli olduğu hissediliyor.

Benim önerim serviste garantiden değiştirip. Kullanırken de ağırlığınızı koltuğa vermeden yukarı aşağı yapın. Ben öyle yapıyorum. Bu şekilde daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam konuyla ilgili tecrübemi ve fikrimi akratayım;

Müşteri olup incelediğim 4500 km civarlarındaki bir FC5 ‘te koltuk yükseltici düzgün çalışmıyordu. Bozulmuştu. Sahibi servise bildireceğini söylemişti.

Kendi aracımdakinde bir sorun yok ancak kullanırken malzemenin bozulmaya meyilli olduğu hissediliyor.

Benim önerim serviste garantiden değiştirip. Kullanırken de ağırlığınızı koltuğa vermeden yukarı aşağı yapın. Ben öyle yapıyorum. Bu şekilde daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum.

Katılıyorum bendeki değiştikten sonra daha düzgün çalışıyor en aşağı konumdan sonra zorlamamak lazım dikkatli kullanırsanız uzun ömürlü olur. @mutlu.tahan.7

Navigasyon ekranına toz girdi onu değiştiler, koltuk ses yapıyordu indirme kaldırma kısmı sıkıntılıydı onu değiştiler, koltuk ısıtma iz yaptı kumaş değişti, sağ arka bilyadan ses geliyordu değişti, ön sensör yağmurda ötüyordu o değişecek onay geldi servise gidemedim daha :) usulünce konuştuğunuzda servisin tutumu ona göre değişiyor tabi bakımları yaptırmak da etken bu kararda.
Merhaba benim dün dikkatimi çekti şoför koltuğu minderinde büyük S harfi şeklinde iz oluştu benzer bir durum mudur ?:(

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar merhaba,

şoför koltuğunu aşağı yukarı kaldıran kolda sıkıntı vardı. Durumu göstermek için İstanbul Honda Cem'e gittim. konuyla ilgili bir video çektiler ve Honda Türkiye'ye gönderdiler. Onay geldi ve sipariş geçildi. Geçen hafta perşembe günü şoför koltuğunun iskeleti garanti kapsamında değişti. Şu an bir sıkıntı görünmüyor. Forumdaşların bilgisine...
Sevgilerle...

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Evet aynı sorun muhtemelen her araçta var @aaaa992

Bende aynı şekilde değiştirdim garantiden komple koltuk iskelet mekanizması değişiyor @erdinc.yilmaz

tkare

0
Aracınız
Arkadaşlar işçiliği iyi bir oto döşemeci ile görüştüm koltuk kol dayama ve door trimleri deri kaplayacağım mercedes c serisine yakın bir malzeme olacak çok yakışacağını düşünüyorum.Lastik olarak da michelin pilot sport 4 ve 18 inch jant düşünüyorum.
Yaptırdınız mi acaba?

Geri