FK7'ye veda ettik..

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Selam arkadaşlar,

Geçen hafta bir ilan açmıştım forumda. Sonra bulduğum araç iptal oldu diye vazgeçtim falan derken son anda tekrar bir araç buldum ve aracımı bu kez direkt olarak sahibindende satışa çıkardım.

104 bin km'deki FK7 Sport Plus, kazasız ve yetkili servis bakımlı aracımı 650 bin TL'ye sattım. Biraz hızlı satmak zorunda olduğum için 680'den açtığım ilanda fiyatı kırarak 650'ye verdim.

Piyasa hakkında fikir sahibi olmanız açısından yazmak istedim.

Civic'e veda ettim fakat henüz foruma veda etmeye hazır hissetmiyorum kendimi :) Çok güzel bir 4 sene geçirdim burda. Karşılıklı saygı sevgi çerçevesinde çok güzel bilgiler edindim, elimden geldiğince de tecrübelerimi paylaşmaya çalıştım. Daha buralardayım, edindiğim FK7 deneyimini yine ihtiyacı olanlarla paylaşmaya devam ederim.

İyi forumlar herkese.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Selam arkadaşlar,

Geçen hafta bir ilan açmıştım forumda. Sonra bulduğum araç iptal oldu diye vazgeçtim falan derken son anda tekrar bir araç buldum ve aracımı bu kez direkt olarak sahibindende satışa çıkardım.

104 bin km'deki FK7 Sport Plus, kazasız ve yetkili servis bakımlı aracımı 650 bin TL'ye sattım. Biraz hızlı satmak zorunda olduğum için 680'den açtığım ilanda fiyatı kırarak 650'ye verdim.

Civic'e veda ettim fakat henüz foruma veda etmeye hazır hissetmiyorum kendimi :) Çok güzel bir 4 sene geçirdim burda. Karşılıklı saygı sevgi çerçevesinde çok güzel bilgiler edindim, elimden geldiğince de tecrübelerimi paylaşmaya çalıştım. Daha buralardayım, edindiğim FK7 deneyimini yine ihtiyacı olanlarla paylaşmaya devam ederim.

İyi forumlar herkese.
hayırlı olsun yeni aracınız.

mturker

Özel Üye
Selam arkadaşlar,

İyi forumlar herkese.
Hayırlısı olsun daha iyileri sizleri bulsun...

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hayırlı olsun satmanıza üzüldüm.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
baya uyguna gitmş bende 3 gün önce aldım bunu. 2018 675 bine. hatasız. yeni aracınızda hayırlı olsun kazasız belasız

Ekli dosyayı görüntüle 270168

Size de aracınız hayırlı olsun öncelikle.

Yukarda bahsettiğim gibi biraz uyguna vermek zorunda kaldım. 1 gün içinde satmam gerekiyordu. MG HS Luxury aldım bu arada. Hiç bir bayide kalmamıştı. Kredisi iptal olan bir araç için telefon geldi ve acilen satmak zorunda kaldım diğer aracı kaçırmamak için.

Bir de benim araç 104 bin km'ydi. İlana koyduğumda daha yüksek km sport plus fk7 yoktu :) Km'nin yüksek olması da talebi düşürüyor.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Yeni aracınız hayırlı olsun, MG ile ilgili bilgilerinizi ve tecrübelerinizi de bir ara bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Geri