Civic FC5 Garantiden işlem yaptıran var mı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@highflyeer Klima arızası yaşadım arızanın nedenini bulamadılar sistemde gaz olmadığı için klima gazını doldurdular :)

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba nasıl konuşmak gerekiyor bir sorunda
Bayiyle net konuşun yani ısrarcı olun biraz kavga moduna sokmayın ki gıcıklık yapmasınlar bazen saçmalıyorlar işte. Sonuç olarak herkes bir şeyler yaptırmış garanti saçmalıktan ibaret değil bir güvence sunuyor insana ha servisler pahalı mı evet maalesef .

Aracınız
2014 te aldım fb7 full servise gittim her gidişimde sövdüm :)
teyipte sıkıntı oldu garantiden yapıldı
koltuktan ses geldi iç demiri degişti ama ses ordan gelmiyormuş :D yinede garantiden yapıldı.
vurucu nokta marş motorunda sorun oldu 2000 liralık fatura garantiden karşılandı.
benim başıma geldi işime yaradı. hiç garantiyle işi olmayanda olabiliyor şans meselesi

Fb7 kasaya binerken geri görüş kamera ekranım flu bi görüntü vermeye başladı arka kameranın buharlaştığını farkettik kış mevsimiydi garantiden kamera değişti hiç sıkıntı olmadı bu arada kamera fiyatı çok şaşılacak biçimde 4 bin küsur liraydı birisi söylese inanmazdım ama ekranda kendim gördüm. 6. cıvıc aracıma biniyorum eski ya da yeni tercihim hep servis oldu bir tek olayda amorti ettiğini düşünüyorum ki küçük görünen fakat maliyetli bi durum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
AKS KÖRÜĞÜ DEĞİŞTİ GARANTİDEN. YIRTILMIŞTI. 1.800 TL FATURASI VARDI. KÖRÜĞÜN YIRTILDIĞINI SERVİS SÖYLEDİ. FABRİKAYA SORDULAR VE ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRDİLER. YANİ GARANTİ ÖNEMLİ.

Aracınız
Civic FC5 2017
AKS KÖRÜĞÜ DEĞİŞTİ GARANTİDEN. YIRTILMIŞTI. 1.800 TL FATURASI VARDI. KÖRÜĞÜN YIRTILDIĞINI SERVİS SÖYLEDİ. FABRİKAYA SORDULAR VE ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRDİLER. YANİ GARANTİ ÖNEMLİ.

Aks körüğü hakkında hiçbir bilgim yok fakat siz 1.800 TL faturası var deyince bir arama yapayım dedim. Bu linkte;

https://www.n11.com/yedek-parca-oto...VEhoYCh2MMgEHEAAYASAAEgIrd_D_BwE&gclsrc=aw.ds

En pahalısı 60 TL. Sizin değişen parça farklı da olabilir bilemiyorum. Bu servis 1.800 TL'lik nasıl bir işlem yaptı çok merak ediyorum.

konu çok güzelmiş. ricam garantiden değişen işlemlerde neden değiştiği de yazılırsa süper olur. örneğin bir arkadaş park sensörü demiş ama nasıl bir problemle karşılaşıyordu gibi.

benim çamurluk sinyalim değişti. içine su doluyordu. en son tamamen ampülde yanmamaya başlamıştı. ilk başta yapmak istemediler işlem görmüş filan dediler. ancak kendi çektikleri resimde dahi fark edilecek şekilde yapışkan yerlerinde atma olduğu belli oluyordu. biraz üsteleyince honda türkiye ye yazıp onayladıktan sonra değişim yaptılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Garantiden multimedya ekranı değişti içine toz girmişti 5 bin tl imiş, koltuk kılıfı değişti sorun vardı garanti devam ediyorsa eğer nasıl konuşacağını bilirsen servise bir çok şeyde iş yaptırabiliyorsun.

Şoför koltuğu iskeleti mi değişti? Sorun düzeldi mi peki? @hakankara

hocam yanlış hatırlamıyorsam sizin koltuklarda koltuk ısıtmanın izi çıkmıştı. bu yüzden mi değişim yaptılar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri