Civic FC5 Garantiden Neleri Değiştirdiniz ?

Aracınız
Koltuk mekanizması değişmesi gerekiyor ama değişince tekrar ötmeye başlıyor malzeme kronik sorunlu benim değişti garantiden şu an yine ötüyor. Koltuğun arkadan kılıfı açıp yağlayıcı özelliği olan bir sıvı sıkabilirsiniz.
Benim fb7'de de aynı durum olmuştu. İskelet değişti ama ses bir süre sonra tekrar gelmeye başladı. Öyle kullanıyorum, alıştık artık.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracınız
Civic FC5 2020
servis kullanıcı hatası demedi mi ?
iyi kabul etmişler. kompe koltukmu değişecek

kumas kolktukta yıpranmadan değişebilir mi?
Hayır demedi. Hatta ben sürücü koltuğunu söylemiştim onlar sağ koltuğun da sırt döşemesini garantiden değiştireceğiz dediler. Değişim bu hafta yapıldı. Ön iki koltuğun sırt döşemesi süngeriyle birlikte değişti. Kumaş koltukla ilgili bilgim yok.

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba, önümüzdeki hafta için arka kapı gergilerin değişimi için randevu verildi. Sonuçlanınca bilgilendirin.

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba kapı aç/kapalarda bariz şekilde sürtme sesi geliyordu. Buradan birçok arkadaşın aynı problemi yaşadığını okumuştum. Bende şikayetimi dile getirdim. Gerekli kontroller sonucunda değişim kararı verildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba kapı aç/kapalarda bariz şekilde sürtme sesi geliyordu. Buradan birçok arkadaşın aynı problemi yaşadığını okumuştum. Bende şikayetimi dile getirdim. Gerekli kontroller sonucunda değişim kararı verildi.
Bende yaz sıcaklarında kapı gacirdiyor - havanın nem durumuna da etkili tabi. Ama hep olmadığı için sorun etmedim. Yoksa gergiler sağlam tutuyor.

JLN-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri