GAZA BASMALAR DA GELEN SESLER

Aracınız
Hayırlı haftasonları CivicTr Topluluğu ??

Sorunumuz 2-3 aydır devam eden bir sorun ..

Aracımız da böyle gaza basmalar da özellikle ani gaza basmalar da sağ taraftan bir yerden ses sürekli geziyor gibi geliyor ‘’gırt gırt’’ diye bir vurma sesi mi desem gıcırtı mı desem cok garip bir ses geliyor.Sizce bunun nedeni ne olabilir ciddi bir sorun mudur ? Akslarda sorun yok test ettik.Tabla fişeklerinde mi sorun var ses ordan mı geliyor acaba ..? aracım 91 binde bu arada fakat şehir içinde yapılmadı bu kilometre tabi yarısı uzun yol.
@NoFeaR hocam eskiden video paylaşabiliyorduk forumumuza ne olmuş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hiçbir düzelme yok hocam malasef Honda’ya götüreceğim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam ben sorunu gecen hafta sonu serviste hallettirdim. Plastik bir parcanin sebep oldugunu, arac gaza basinca esnediginde surtundugu icin yaptigini soylediler. Ctesiden beri 500km yol yaptim sehir ici ve disi hicbir ses gelmiyor artik. Honda Cem'de yaptirdim bilginize.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam ben sorunu gecen hafta sonu serviste hallettirdim. Plastik bir parcanin sebep oldugunu, arac gaza basinca esnediginde surtundugu icin yaptigini soylediler. Ctesiden beri 500km yol yaptim sehir ici ve disi hicbir ses gelmiyor artik. Honda Cem'de yaptirdim bilginize.
merhaba 2018 civic fc5 sedan ayni sorun bende de var sag taraftan geliyor gibi dur kalkta kirmizi isikta yavaşlayınca hizlanmada esneme ve gıcırdama sesi geliyor. Sorunun nedeni tam olarak nedir hocam?

Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba 2018 civic fc5 sedan ayni sorun bende de var sag taraftan geliyor gibi dur kalkta kirmizi isikta yavaşlayınca hizlanmada esneme ve gıcırdama sesi geliyor. Sorunun nedeni tam olarak nedir hocam?

Hocam plastik bir parca surtunuyor dediler, daha fazla bilgiyi israrima ragmen vermediler. Soyledikleri dogru mudur orasini Allah bilir :) Ama sorunu bulana kadar 2 kere servise gittim, 2 kere test surusu yaptilar vs. bayagi ugrastilar anlayana kadar.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam plastik bir parca surtunuyor dediler, daha fazla bilgiyi israrima ragmen vermediler. Soyledikleri dogru mudur orasini Allah bilir :) Ama sorunu bulana kadar 2 kere servise gittim, 2 kere test surusu yaptilar vs. bayagi ugrastilar anlayana kadar.
hocam tekrar merhaba desiginiz dogru simdi servisten ciktim lpg ustasi manifolda bagli lpg hortumlarini havaya dogru esnetti ve sorun giderildi. O plastik dediginiz gibi o imis. Teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2018
hocam tekrar merhaba desiginiz dogru simdi servisten ciktim lpg ustasi manifolda bagli lpg hortumlarini havaya dogru esnetti ve sorun giderildi. O plastik dediginiz gibi o imis. Teşekkürler
Yaptıkları uygulama fotoğraflarını paylaşabilir misiniz?

WAS-LX1A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri