Gazı nerden almalıyız

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar hayırlı günler... Honda fb7 tüplü aracıma opetten gaz alıyordum arkadaşlar opetten alma enjektörleri tıkıyor diyor petrol ofısınden al dedıler siz nereden alıyorsunuz

Arkadaşlar hayırlı günler... Honda fb7 tüplü aracıma opetten gaz alıyordum arkadaşlar opetten alma enjektörleri tıkıyor diyor petrol ofısınden al dedıler siz nereden alıyorsunuz
Genelde Shell tavsiye ediliyor. Belirttiğiniz nedenden dolayı OPET ten almıyorum. Shell ve BP kullanıyorum.

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

3 senedir shell alırım. 1 sene once yeni arabama LPG taktırdım gecen ay komple bakım yaparken lpg filtresi degistirim dedim usta söktü filtreyi tertemiz duruyo bunu degistirmeye gerek yok bosuna dedi geri taktı shell iyidir

fd6 2008
fb7 2012

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Shell ve BP kullanıyorum genelde, geçmişte Opet'in gazından dolayı bende sorun yaşadım, araç LPGden atıyordu sürekli. Bir ara Go istasyonlarından İpragaz denemeyi düşünüyorum ama kısmet olmadı :)

Herkes opetten şikayet etmiş ama aracım şu an 47.000 km de ve bunun 35.000 kadarını hep aynı istasyon aynı pompadan aldım (Opet) geri kalanını da uzun yolda denk gelen opetten aldım hiç bir şikayetim olmadı şükür. Ama 3bin km sonra bakımda lpg filitresini isteyeceğim. Çıkan filitreyi de yine buradan paylaşırım. Şimdiye kadar olan bakımlarda lpg filitresini sormak hiç aklıma gelmemişti ama bu sefer sorarım.

Aracınız
Civic FD6 2011
Bende senelerdir aytemizden alıyorum filitreyi çıkardığımızda normaldi ama ben yinede değiştirdim ben memnunum hiç bi sorun yaşatmafı senelerdir tek arabayada değil çalıştığım yerdeki dizel benzin lpg hep oradan alınıyo bi sıkıntı yok yanlız ipragaz satan yerlerde sorun çıktığını çok duydum

Aracınız
En ucuz neresiyse ordan alıyorum. Çok satış yapan istastonlara dikkay ediyorum. Hile olmaz çünkü ya da markanın kendi işlettiği 3.şahsa işlemediği istasyonlardan alıyorum

Aracınız
Civic FD6 2008
Şehir içi kullandığımda MİLANGAZ dan alıyorum (11 senedir aynı istasyondan).
Şehir dışında ise SHELL den alıyorum.

Son düzenleme:
Geri