Gazı nerden almalıyız

Aracınız
Uzun zamandır opet'ten alıyorum. Açıkçası menzil olarak shell'e göre kesinlikle daha az gidiyor. Ancak tuvaletleri güzel bee yaa. :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Devamlı müşterisi olan yerden alınır.
Önceden alıp memnun olduğunuz yerden alınır.
Şehir içinde memnun kaldığınız bir petrol belirleyin devamlı oradan alın. Aynı markanın bile farklı yerlerdeki yakıt kalitesi değişebiliyor!
Uzun yolda ise yol üstünden pek almam. Hem pahalı oluyorlar hemde yakıtı temiz mi diye bende şüphe bırakıyor. Onun için şehir merkezlerini tercih ederim. Favorim BP ve Shell.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Buradaki çoğu kişi tecrübeli gerci ama Bende ilk defa gazlı bir araç kullanıyorum. Opeti çoğu kişi önermiyor, bende genelde Shell’den alıyorum. Servisin önerdiği Bp ve shell.

iPhone 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Po ve Opet alınmaz... Km olarak az ve katkı çok. Özellikle Po nun istasyon kalitesi çok kötü... Ne zaman lpg yada benzin alsam aracın çekişi değişiyor ve yalpalamalar oluyor.

Shell, BP, Aytemiz ... Bu 3 firmaya güvenilirsiniz.

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Lpgli kullandığım dönemde çevremdeki istasyonların hepsini birçok defa denedim. Bana göre markadan ziyade istasyonun hangisinden alındığı da etkiliyor. Yaşadığım yerdeki Shell'den alıyordum kötüydü memlekete gittiğimdeki Shell gayet iyiydi.
Bu fark neden oluyor bilemiyorum ama Shell, Bp tercih ediyordum öncelikli olarak. İpragaz Go aldım bir dönem filtre temiz çıktı çekişi gayet güzeldi aracın. İlla şu marka iyi demek bazen yanıltabiliyor.

Geri