Gitti evlat

Ynt: Gitti evlat

Abi kaporayı soramadı bile benzinimi fullicek kadar kapora aldım Allahtan :D Çocuk oyuncağı gibi oynuyolar ne kadar internet ortamı olsada Hondayı alan kişiler belli ilanı koy kaldır o bile şüphe çeker abi dediğiniz gibi hayırlısı ama araba benden gitmek istemiyor heralde :D

sk67a

0

Geçmiş olsun.

Benim Vosvos'u (1998 Golf IV) satmaya çalışırken benzer bir durum meydana geldi.
Istanbul'un taaa öbür köşesine bilmem neredeki sanayi sitesine aracı kontrole çağırmıştı bir de.
Onca benzin yaktık. Golf 100 km'de 11-12 litre yakardı.

Sonra Kadıköy Bahariye'de noterde sözleştik. Bekle bekle, adam yok ortada. Verdiği telefonları arıyorum;
kimse açmıyor. Bütün günümü rezil etti. Ertesi gün telefonu bir başkası açtı; eniştesi miymiş nedir;
"araba almayı düşünmüyor; düşünecek durumu yok" gibi bir laf etti.

Ben uğraşamam dedim; aracı sıfır kilimetre 2007 Nissan Note satın alırken Nissan bayiye takasa verdim;
tam da piyasa değerine saydılar.

Bir daha da aracımı kendim satmaya uğraşmam.

Kapora da almamıştım.

[quote author=sk67a link=topic=731.msg12494#msg12494 date=1410956619]
Geçmiş olsun.

Benim Vosvos'u (1998 Golf IV) satmaya çalışırken benzer bir durum meydana geldi.
Istanbul'un taaa öbür köşesine bilmem neredeki sanayi sitesine aracı kontrole çağırmıştı bir de.
Onca benzin yaktık. Golf 100 km'de 11-12 litre yakardı.

Sonra Kadıköy Bahariye'de noterde sözleştik. Bekle bekle, adam yok ortada. Verdiği telefonları arıyorum;
kimse açmıyor. Bütün günümü rezil etti. Ertesi gün telefonu bir başkası açtı; eniştesi miymiş nedir;
"araba almayı düşünmüyor; düşünecek durumu yok" gibi bir laf etti.

Ben uğraşamam dedim; aracı sıfır kilimetre 2007 Nissan Note satın alırken Nissan bayiye takasa verdim;
tam da piyasa değerine saydılar.

Bir daha da aracımı kendim satmaya uğraşmam.

Kapora da almamıştım.

[/quote]

Valla bende o sekilde verdim ama Suzuki 20 bin vermisti Honda 17 bin verdi benim eski araca bu arada 2002 senesinde bende zaten 20 bine almistim :)

Nolucak hatırladıkça güzel güzel anıyorum zaten onu

Geri