Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

Aracınız
Hocam araba 2018 mi? Yakın zamanda 2019 kasa alacağım. Bayideki adam 2018 modellerde göçük problemi yoktur diyordu. Düzeltmişler o hatayı diyordu ama

2019 model göçüklü araç görmedim duymadım. Bu kadar gürültüye hatayı düzeltmişlerdir heralde. Benim araçta belli belirsiz göçük var 2017 çıkışlı ona rağmen memnunum arabamdan. Ev borcum olmasa göçükten dolayı satıp 2019 model sıfır almayı bile düşünüyorum. Ama aklında bulunsun servis hizmetleri ücretleri rezalet. Aracın garantisi felan yok onu bilde al.

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 model göçüklü araç görmedim duymadım. Bu kadar gürültüye hatayı düzeltmişlerdir heralde. Benim araçta belli belirsiz göçük var 2017 çıkışlı ona rağmen memnunum arabamdan. Ev borcum olmasa göçükten dolayı satıp 2019 model sıfır almayı bile düşünüyorum. Ama aklında bulunsun servis hizmetleri ücretleri rezalet. Aracın garantisi felan yok onu bilde al.
Peki hocam daha önce hiç ctv şanzuman kullanmadım. FC5 benzin+lpg ile yokuş yukarı çıkarken yada tam tersi yokuş aşağı inerken neler yapmalıyım ? Okuduğum bazı yorumlarda yokuş yukarı çıkarken performansı aşağılarda kalıyormuş. Cidden öyle mi? Yokuş yukarı ve yokuş aşağı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Peki hocam daha önce hiç ctv şanzuman kullanmadım. FC5 benzin+lpg ile yokuş yukarı çıkarken yada tam tersi yokuş aşağı inerken neler yapmalıyım ? Okuduğum bazı yorumlarda yokuş yukarı çıkarken performansı aşağılarda kalıyormuş. Cidden öyle mi? Yokuş yukarı ve yokuş aşağı tavsiyelerinizi bekliyorum.
CVT şanzumanla yokuş performansının alakası ne ki anlamadım ben :)

kayhanbozkus

0
Yönetici
Basarsaniz neden cikmasin ? Ayagim ayni sekilde gaz pedalinda dursun ama araba hizlansin diye bir sey yok ne kadar basarsaniz o kadar ivme kazanir arac. Ben rampada asiri bayildigina sahit olmadim hatta bi onceki aracim FB7'den daha seri ...
Yokuş yukarı hızlı bir şekilde çıkıyor mu öyle diyelim olmazsa :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Yokuş yukarı hızlı bir şekilde çıkıyor mu öyle diyelim olmazsa :)
Eco kullanmadım ama düz yolda gider gibi yokuş yukarı giderkende hızlanabileyim derseniz 1.5 rs ler canavar gibi yokuş çıkıyor :D

Geri