? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Biz zaten belamızı bulmuşuz, daha da bulmaya devam edeceğiz. En az 20TL olana kadar kimsenin gıkı çıkamayacak. Çiftçinin bile (Hoş, ondan sonra da çıkmaz da...)

Yaz sıcağında balkonda kalmış, dilimlenmiş salatalık gibi üzerimizde gezinen sinekleri fütursuzca seyrediyoruz.

Aralık'ta bir ara benzin istasyonu sahipleri "dayanamıyoruz, kâr marjımızı yükseltin" dediler, hop bir zam geldi, bir şeyler oldu, bir daha sesleri çıkmadı. Onlar da haklı... Ya biz?!

Fark ettiniz mi nasıl da çift haneli kuruşluk zamlara alıştık? 50 kuruş zam demek 45lt bir depoda 22.5 TL demek. Biz bunlardan her hafta en az bir yiyoruz... Günah... Hayalimdeki arabayı aldım, ama hiç mi hiç tadını çıkaramıyorum. Ona harcadığım parayla her gün kendime rezil oluyorum, utanıyorum.

Az yakacağım diye arabanın iliğini sömürdüm, ha 10 beygir olmuş ha 180... Şehiriçi yüzde 6.4 km ile dünya rekorları kıracağım, yazık.

Cümlemize kolaylıklar dilerim

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar merhabalar

dün lpg depomu 280₺ karşılığında fulledim. (2017 eco elegance) yani artık ne yapacağımı bilmiyorum. bize yazık günahtır ya. çıkış yolu nedir? siz nasıl katlanıyorsunuz? ne yapalım allah aşkına, ne!?

kazasız, belasız sürüşler dilerim.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
arkadaşlar merhabalar

dün lpg depomu 280₺ karşılığında fulledim. (2017 eco elegance) yani artık ne yapacağımı bilmiyorum. bize yazık günahtır ya. çıkış yolu nedir? siz nasıl katlanıyorsunuz? ne yapalım allah aşkına, ne!?

Yapacak pek fazla seçenek yok. Ben en az 2 kişi olmadığım sürece araç kullanmamaya özen gösteriyorum. Sadece 10-15 kmlik mesafede işe gidip gelmek için eşim kullanıyor aracı. İş için servis , tek başımayken de metro minibüs vs kullanıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
arkadaşlar merhabalar

emoji853.png

Çıkış yolu hakkında çok uzun yazılar yazılabilir ama bir anlamı yok (olay gereksiz politik hale gelir, forum kurallarının dışına çıkmış oluruz), en basit anlatımıyla üretim, ekonomi ve eğitim başta olmak üzere temel konularda doğru tercihler yapılsaydı şu anda yaşadığımız sorunların birçoğu ile karşılaşmazdık ama yapılmadı, ve sonuçlarını da yaşıyoruz...

Aracınız
Civic FC5 2020
Biz zaten belamızı bulmuşuz, daha da bulmaya devam edeceğiz. En az 20TL olana kadar kimsenin gıkı çıkamayacak. Çiftçinin bile (Hoş, ondan sonra da çıkmaz da...)

Yaz sıcağında balkonda kalmış, dilimlenmiş salatalık gibi üzerimizde gezinen sinekleri fütursuzca seyrediyoruz.

Aralık'ta bir ara benzin istasyonu sahipleri "dayanamıyoruz, kâr marjımızı yükseltin" dediler, hop bir zam geldi, bir şeyler oldu, bir daha sesleri çıkmadı. Onlar da haklı... Ya biz?!

Fark ettiniz mi nasıl da çift haneli kuruşluk zamlara alıştık? 50 kuruş zam demek 45lt bir depoda 22.5 TL demek. Biz bunlardan her hafta en az bir yiyoruz... Günah... Hayalimdeki arabayı aldım, ama hiç mi hiç tadını çıkaramıyorum. Ona harcadığım parayla her gün kendime rezil oluyorum, utanıyorum.

Az yakacağım diye arabanın iliğini sömürdüm, ha 10 beygir olmuş ha 180... Şehiriçi yüzde 6.4 km ile dünya rekorları kıracağım, yazık.

Cümlemize kolaylıklar dilerim

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sorma kardeşim.
Prensip gereği bu yaşıma kadar her aracım da hep yakıt ölçerim, ekonomiden ziyade aracın yakıtını, bir sorun olma ihtimaline karşı her zaman takip ederim. Artık midem bulandı ne km ye ne yakıta bakmıyorum bakamıyorum. Yöneticiler ne yaparsa yapsın
Kimse gıkını çıkarmıyor veya çıkaramıyor.
Hani bir söz var bu ara:
Dolar 18 Ken pahalı olan şeyler
Dolar 13 Ken daha pahalı.
Bildiğin yolunuyoruz.

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri