? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Ben tekrar LPG ye geçiyorum fark 2 TL nin altındaysa benzin yukarı ise LPG oranım bu

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Öyle bakmanızı tavsiye etmem. Sizin yaptığınız hesap bir oran hesabı değil. Biri 17 biri 20 olursa daha verimsiz olanı kullanmış olursunuz. Birbirine oranına bakın hocam. LPG kullanmıyorum ama buralardan okuduğum kadarıyla ortalama %30 civarı bir yakıt maliyeti farkı oluyor sanırım benzin ve LPG arasında. Bu durumda da benzin 10 TL iken sizin için LPG'nin 7,69'un altında olması onu daha ucuz kullanım maliyeti sunar hale getiriyor.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bende dün itibariyle tekrardan LPG kullanımına döndüm, ama artık Shell LPG değil daha uyguna verdiği için BP LPG'ye geçtim (7.59dan depoyu doldurdum) (y)

Aracınız
5 yıldır hafta da bir çalışıp yürüyen arabanın aküyü sökme vakti gelmişti zaten son 6 aydır. Gideyimde lastiklere 45 PSi hava basayım. Artık arabayı uzun yol seyehatlerinde kullanma kararı aldım.

Benim psikolojime uzun yol iyi geliyor çünkü. Haftanın 6 günü çalışıp aşkı 4 tekerde bulmaya calışan genç bir yaşlı oldum…

İstanbulda kar ve afette trafiği rahatlatabiliyorsak bence güneş var diye dışarı çıkmayıp evde PUBG oynayarak da rahatlatabiliriz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ömrümüz borç ödemekle geçiyor. Araba al kredi öde, daire al kredi öde. Hem de acayip faizlerle.
Atıyorum arabayı sat daire için kullan, sıfırdan araba almak mümkün değil bu fiyatlarla.
Uygun diye gazlı araba alıyoruz, bakıyorlar gaz fiyatı düşük zam yapıyorlar. Gıda fiyatlarını konuşmaya gerek yok zaten,her hafta bilemedin 10 günde 1 zam geliyor.
Vatandaşını bu kadar düşünmeyen başka ülke var mı acaba. Hafta sonu bir yere gitmek istesen 3-4 saat trafikte geçiyor. En ufak sıkıntıda kavga etmeyen çalışan adam dolu yollar.
Bu ülke düzelir mi ? Biz görür müyüz ? Hiç ümidim kalmadı.

Ali Er

0
Ben şahsen hangi gaz ucuzsa onu alıyorum artık sheel opete yaklaşamaz olduk. Bizimgaz hoppagaz, zıplagaz, vs

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Mecburen.Ancak Ankara ya gittigimde merak ettim Aygaz istasyonundan aldim 50 krs falan ucuzdu.Arac aninda hantallasti.Donuste pahali olanlardan Opet den aldim.Aracin cekisi hemen normale dondu.Anladim ki ekmek kofte hesabi oluyormus.

Aracınız
Civic FC5 2019
Mecburen.Ancak Ankara ya gittigimde merak ettim Aygaz istasyonundan aldim 50 krs falan ucuzdu.Arac aninda hantallasti.Donuste pahali olanlardan Opet den aldim.Aracin cekisi hemen normale dondu.Anladim ki ekmek kofte hesabi oluyormus.
Sadece LPG mi satılıyor, bende alıyorum her gectigimde aynı yerden :)

Geri