Güncel fiyat değeri ve kaza

Aracınız
Civic FC5 2018
Abiler merhaba 1 ay önce bir kaza yapmıșdım aracımı perte ayırdılar 2018 eco elegance fabrikasyon lpg servis bakımlı sigara dahi icilmemiș 32 bin km deki aracıma orient kasko sirketi 202 bin tl teklif ediyor aracın hasarlı haline 152,600 teklif almiș satacaz diyolar servisde 93,500 masraf çıkarttı nasıl bir yol izlemeliyim piyasa rayiç bedeli dediler ama düșük fiyat verdiler bilgisi olan varsa aydınlata bilirmi șimdiden çok teșekkür ederim. IMG-20200808-WA0017.jpegIMG-20200806-WA0017.jpegIMG-20200806-WA0009.jpeg

G3221 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınızın emsal fiyatlarına 2. el sitelerinden bakın. Aracın emsallerinin fiyatı bu kadar ben bu parayı istiyorum uzlaşamazsak hukuki süreç başlatacağım deyin. Anlaşmak için fiyat yükseltirlerse uygun bir aralıkta buluşun bence.

Bu söylediklerim aracın emsallerinin fiyatının daha yüksek olması durumunda olur. Yalnız fiyatları değendirirken şişmiş piyasa koşullarını gözardı etmeyin. Bu şişmiş piyasada aracın emsal değerini belirlemek oldukça güç. Şu an 2. el fiyatları malum sıfırdan daha pahalı.

En olmadı bir avukatla görüşürsünüz.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınızın emsal fiyatlarına 2. el sitelerinden bakın. Aracın emsallerinin fiyatı bu kadar ben bu parayı istiyorum uzlaşamazsak hukuki süreç başlatacağım deyin. Anlaşmak için fiyat yükseltirlerse uygun bir aralıkta buluşun bence.

Bu söylediklerim aracın emsallerinin fiyatının daha yüksek olması durumunda olur. Yalnız fiyatları değendirirken şişmiş piyasa koşullarını gözardı etmeyin. Bu şişmiş piyasada aracın emsal değerini belirlemek oldukça güç. Şu an 2. el fiyatları malum sıfırdan daha pahalı.

En olmadı bir avukatla görüşürsünüz.

Teșekkür ederim malum site de 220 fln yazmislar ayni temizlikde ve ozelliklerde itiraz ettim ama en fazla 207 208 verirler diyo acenta

Aracınız
Civic FC5 2019
Hiç uğraşmayın hukuki yola başvurun sonuç olarak rayic bedel olarak piyasayı göz önünde tutmak zorundalar. Olmadı siz sigorta acentasi ile görüştüğünüz zaman sizin fiyatı kabul etmiyorum ve hukuki yoldan hakkımı alacağım diye söyleyin sonra görün bakın fiyatı nasıl yükseltecekler
Bu arada çok geçmiş olsun

Aracınız
Civic FC5 2018
Hiç uğraşmayın hukuki yola başvurun sonuç olarak rayic bedel olarak piyasayı göz önünde tutmak zorundalar. Olmadı siz sigorta acentasi ile görüştüğünüz zaman sizin fiyatı kabul etmiyorum ve hukuki yoldan hakkımı alacağım diye söyleyin sonra görün bakın fiyatı nasıl yükseltecekler
Bu arada çok geçmiş olsun
Abi cok teșekkür ederim yarın dediğiniz gibi diyeceğim

Aracınız
Teșekkür ederim malum site de 220 fln yazmislar ayni temizlikde ve ozelliklerde itiraz ettim ama en fazla 207 208 verirler diyo acenta

220 yazmışlar ama bu araç kaça satılıyor gerçekte.

Bu arada aracın daha önce hasar kaydı vs var mıydı? Hasar kaydı varsa sigorta şirketinin eli güçlenir hukuki süreçte.

207-210 arası bence kabul edilebilir.

Yinede bir avukata danışın ama dikkat edin avukatın gazına gelmeyin. Ben çok gördüm 240 rahat alırız, avukatlık ücreti 10000 lira derler. Avukatla sözleşme yaparsınız, araca 210 lira verirler, sonra sözleşme gereği 10bin lirada avukata ödersiniz. Aman dikkat edin.

Aracınız
Civic FC5 2018
220 yazmışlar ama bu araç kaça satılıyor gerçekte.

Bu arada aracın daha önce hasar kaydı vs var mıydı? Hasar kaydı varsa sigorta şirketinin eli güçlenir hukuki süreçte.

207-210 arası bence kabul edilebilir.

Yinede bir avukata danışın ama dikkat edin avukatın gazına gelmeyin. Ben çok gördüm 240 rahat alırız, avukatlık ücreti 10000 lira derler. Avukatla sözleşme yaparsınız, araca 210 lira verirler, sonra sözleşme gereği 10bin lirada avukata ödersiniz. Aman dikkat edin.

780tl hasar kaydı var arka calmurluk ağzında 20 cm boya var dı mahkemeden ziyade beklemekden sıkıldım bir arabaya hergün zam gelirmi bunuda anlamıș değilim onun icin ala bileceğim en yüksek teklifi alıp d segment bir araç alacam

Aracınız
Civic FC5 2019
Artık 210 215 arası ne verirlerse alacam 35 gündür bekliyorum bașka markaya yönelecem yazık günah ya 220 225 c segment bi araca sıfır fiyatından pahalı fırsatçılık

Fc5 kasa araçlar c+ olarak geçiyor aks aralığı 2 cm kısa yaptılat d segment araç sınıfına girmesin diye dip not olarak eklemek istedim.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri