Güncel fiyat değeri ve kaza

Aracınız
Civic FC5 2018
Abiler merhaba 1 ay önce bir kaza yapmıșdım aracımı perte ayırdılar 2018 eco elegance fabrikasyon lpg servis bakımlı sigara dahi icilmemiș 32 bin km deki aracıma orient kasko sirketi 202 bin tl teklif ediyor aracın hasarlı haline 152,600 teklif almiș satacaz diyolar servisde 93,500 masraf çıkarttı nasıl bir yol izlemeliyim piyasa rayiç bedeli dediler ama düșük fiyat verdiler bilgisi olan varsa aydınlata bilirmi șimdiden çok teșekkür ederim. IMG-20200808-WA0017.jpegIMG-20200806-WA0017.jpegIMG-20200806-WA0009.jpeg

G3221 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Fc5 kasa araçlar c+ olarak geçiyor aks aralığı 2 cm kısa yaptılat d segment araç sınıfına girmesin diye dip not olarak eklemek istedim.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aks aralığından ziyade özellik olsun kronik sorunlar fahiș servis bakımı 1,5yılda yıprattı bide milletin göçük teneke demesi cabası o yüzden dedim ama honda așığıyım sitemim aslında paramızın değerkaybı ve insanlarımızın fırsatçılık yapması

Aracınız
Civic FC5 2019
Aks aralığından ziyade özellik olsun kronik sorunlar fahiș servis bakımı 1,5yılda yıprattı bide milletin göçük teneke demesi cabası o yüzden dedim ama honda așığıyım sitemim aslında paramızın değerkaybı ve insanlarımızın fırsatçılık yapması

Emin ol paranda degee kaybi falan olmadi. Senin aracına çöp diyenler şuanda gıpta ile bakıyorlardır. Sonuç olarak kedi uzanamadigi ciğere misali. Servis konusunda ise yapacak birşey yok eğer fabrika çıkışlı lpg varsa aracında 6 sene katlanmak zorundasın. Benim 1 sene doldu artık kaldı 5 sene :)
Ben aldiğimda 156bin tl idi arkadaş çevreme çok söyledim alın diye ama herkes pahalıya aldın zarar edersin demişti. Şimdi öyle söyleyenler keşke seni dinleseydik diyorlar...
Sonuç olarak şunu demek istiyorum. Böyle özellikte ve konforlu araca sahipsen gerisi boş.
Uzun yolda çok rahat ediyorsun ve diğer araçlara göre farkını fazlasıyla görebiliyorsun.

Aracınız
Civic FC5 2018
Emin ol paranda degee kaybi falan olmadi. Senin aracına çöp diyenler şuanda gıpta ile bakıyorlardır. Sonuç olarak kedi uzanamadigi ciğere misali. Servis konusunda ise yapacak birşey yok eğer fabrika çıkışlı lpg varsa aracında 6 sene katlanmak zorundasın. Benim 1 sene doldu artık kaldı 5 sene :)
Ben aldiğimda 156bin tl idi arkadaş çevreme çok söyledim alın diye ama herkes pahalıya aldın zarar edersin demişti. Şimdi öyle söyleyenler keşke seni dinleseydik diyorlar...
Sonuç olarak şunu demek istiyorum. Böyle özellikte ve konforlu araca sahipsen gerisi boş.
Uzun yolda çok rahat ediyorsun ve diğer araçlara göre farkını fazlasıyla görebiliyorsun.

Haklısın ben 120 bine almıșdım 10 bin km de arac gösteriș olarak spor bi havası var yakıt olarak cok ekonomik ama sarı sitede hergün fiyat artanda bi honda gördüm abi isder isdemez insan bir düșünüyor paramız değer kaybediyor alım gücü zorlașıyor diye ben kar ettim diye bisey yok araca simdi teklif 202l verdiler maks hadi 210 versinler 220den asada araba yok ve bir sürü stres

Geri