Hangi Marka LPG gaz kullanıyorsunuz?

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben her zaman derim arkadaşlar o onu dedi bu bunu dediyle iş yapmayın kendınız deneyın . Lafim meclısden dışarı ..

Çünkü adam yalan söyler .

Atıyorum o bolgedekı opetin sahıbını begenmez iftira atar vsvs.

Eskiden katkılıymıs evet dogru hatta reklamı bile var ..

Ama sunan katkısız oldugunu belırtıyorlar..

Bence sizde deneyin ve km lt cinsinden buraya yazın.

Ak koyun gara goyun cıksin meydana

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yok üstüme alınmadım zaten kıymetli forumdaşım. :))

Ben her zaman derim arkadaşlar o onu dedi bu bunu dediyle iş yapmayın kendınız deneyın . Lafim meclısden dışarı ..

Çünkü adam yalan söyler .

Atıyorum o bolgedekı opetin sahıbını begenmez iftira atar vsvs.

Eskiden katkılıymıs evet dogru hatta reklamı bile var ..

Ama sunan katkısız oldugunu belırtıyorlar..

Bence sizde deneyin ve km lt cinsinden buraya yazın.

Ak koyun gara goyun cıksin meydana

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arabayı aldığımdan bu yana yani 2 yıldır çoğunlukla go'dan ipragaz aldım. Km menzili olarak ortalama ve çekiş gücü de aynıydı. Başka denediğim yakıtlara gelince;
AYGAZ'ın çekiş gücü ve menzili iyiydi araç diri hissettiriyordu.
Shell'in gazını çok beğeniyorum. Atiklikte üstüne yok ama menzili az götürüyor.
BP için herhalde en memnun kaldığım yakıt diyebilirim. Hem menzili aralarında en iyisi hem de çekişi shellle yarışır. Bana uzak olduğu için ve işyeri yolumda olmadığı için malesef düzenli kullanamadım. Fırsatım olsa bpden şaşmam.
Petrol ofisi yaşadığım en kötü deneyimdi. Gazı aldıktan sonra araç bildiğiniz eşeğe döndü ve çekişi de çok kötüleşti. Bir daha da almadım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar ben servis yetkilisinin bana söylemiş olduğu şeyi sizlere ilettim. Bana da garip geldi ama böyle birşeyi basit çekememezlikler marka karalama vs için yapacaklarını pek düşünmüyorum. Çünkü oradan almayın nereden alırsanız alın tarzı bir söylem vardı ortada. Arkasından bir markayı kalkıpta övmedi neticede. Demek ki oradan alınan gaz sonrası gelen arızalara bakınca böyle bir istatistik ortaya çıktı. Arabanızı seviyor iseniz bence bu tavsiyeyi dinlemek gerekir diye düşünüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar genel de. shell , bp ve opetten bahsediliyor. peki total den bahseden arkadaşımız yok. acaba total yaşadıgım şehir de 3,29 tl shell ise 3,49 tl. total almaya devam edim mi yoksa shell mi geçmeliyim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar genel de. shell , bp ve opetten bahsediliyor. peki total den bahseden arkadaşımız yok. acaba total yaşadıgım şehir de 3,29 tl shell ise 3,49 tl. total almaya devam edim mi yoksa shell mi geçmeliyim.
> Hocam total piyasada çok yok. Ondan dolayı pek yazılmıyor. @m2hamid hocam deneme için total aldı arıza lambası yaktı. Zor zar gazı bitirebildi. Sanırım bir daha almamak için tövbe etmiş olabilir. :)
> Genel olarak firma değilde tek tek istasyon olarakta değerlendirme yapmalıyız. Önce alın deneyin memnun kalırsanız devam edin gibi. Aynı marka deyip başka yerden alıyorsun. Garip sonuçlar çıkabiliyor. Devamlı alınan bilindik yerler iyidir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Total OYAK Grubuna geçtikten sonra kaliteyi bariz bir şekilde artırdı. İstasyanlarının temizliği OPET i yakalamk üzere... Çok da güzel kampanyaları var. Mesela 100 TL ve üzeri yakıt/gaz alımında %5 veriyor, üstelik sürekli. Ben geçtiğimiz Mayıs ayından yani Total Oyak Grubına geçtiğinden beri Totalden başka yerden yakıt/gaz almıyorum ve gayet de memnunum. Sahrayıcedit Optimum AVM yanındaki Total İstasyonunda LPG 3,29. Uzun süredir de ordan alıyorum. Tavsiye eserim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@h.k_Ahmed aynen hocam, ilk 2 depo iyiydi ama 3.depoda araç sapıttı :) Rolanti oynayıp duruyordu, sonra arıza lambası yaktı. Arıza lambasını söndürüp uzun yolda yakıtı bitirdikten sonra tekrar Shell’e döndüm ve şu aşamada bir sorunla karşılaşmadım. Opet’i de en son kullandığımda LPGden atma sorunu yaşamıştım ama sorun tesisat kaynaklı çıkmıştı.
LPG hassas bir yakıt, bence sorun yaşamadan istenilen çekişte kullanılan yerden LPG almaya devam etmek en mantıklısı, maceraya gerek yok :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Total OYAK Grubuna geçtikten sonra kaliteyi bariz bir şekilde artırdı. İstasyanlarının temizliği OPET i yakalamk üzere... Çok da güzel kampanyaları var. Mesela 100 TL ve üzeri yakıt/gaz alımında %5 veriyor, üstelik sürekli. Ben geçtiğimiz Mayıs ayından yani Total Oyak Grubına geçtiğinden beri Totalden başka yerden yakıt/gaz almıyorum ve gayet de memnunum. Sahrayıcedit Optimum AVM yanındaki Total İstasyonunda LPG 3,29. Uzun süredir de ordan alıyorum. Tavsiye eserim.
Hocam merhaba, bu 5%'i ekstra gaz olarak mı, puan olarak mı, yoksa indirim olarak mı veriyor? Bir de buna nasıl hak kazanabiliyoruz?

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Merhaba. Herhangi bir istasyondan Total Card alıyorsunuz. (Daha önceden başka bir aracınıza ait aldığınız bir kart var sa uygulamada plakayı güncelleyip onu da kullanabilirsiniz.) sonra Total uygulamasını indirip aldığınız kartın numarası ile yine uygulama üzerinden Total Club'a üye oluyorsunuz. Üyelik aktivasyonu sağlandıktan sonra Otogaz ya da akaryakıt aldıysanız, aldığınız tutarın %5 i direk sisteme giriliyor. Yani 100 TL lik otogaz ya da akaryakıt aldıysanız siteme direk 5 TL işleniyor. (Sistemde bunu puan olarak ve TL olarak görebiliyorsunuz) Bir sonraki akaryakıt ya da otogaz alımınızda da kullanabilliyorsunuz içerideki bakiyeyi. Plakanızı ve cep telefonunuzu tanımlarsanız aldığınız yakıtı otomatik olarak işliyor görevli ya da isterseniz manuel olarak total card ile de işletebiliyorsunuz. Tercih sizin burda. Ben mesela cep telefonu ile işşletiyorum ve sistemdeki para 50 TL oldukça kullanıyorum. Tüm bu işlemleri uygulama üzerinden de takip edebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Geri