Hangi servis daha iyi ?

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
2020 Manuel Fk7 Hb 1.5 Turbo araç sahibiyim. Ankara'da Honda Efe ya da Bora 'da yaptırmayı planlıyorum. İLK 10 bin bakımı olacak , Tecrübelerinizle tavsiyede bulunursanız sevinirim. Teşekkürler...

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Ben Efe'de yaptırmıştım memnun kalmıştım 2017 yılında. Bora daha iyi deniyor şu anda forumda.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2020 Manuel Fk7 Hb 1.5 Turbo araç sahibiyim. Ankara'da Honda Efe ya da Bora 'da yaptırmayı planlıyorum. İLK 10 bin bakımı olacak , Tecrübelerinizle tavsiyede bulunursanız sevinirim. Teşekkürler...
Benim şansımmıdır bilmiyorum ama Efe'ye her başvurduğumda servis personellerinde bir lakaytlık ve sorunları anlattığımda pek sallamama durumu vardı, mesela şu noktada ses var bakarmısınız dediğimde tamam bakarız diyip bakmıyorlardı.
Bora o konuda daha iyiydi, ustalarına aracı kontrol ettiriyorlardı. Ayrıca eskiden yağı kendiniz getirdiğinizde bile hiç sorun etmeden kabul edip bakımı yapıyorlardı ama FC5 kasa çıktıktan sonra kabul etmemeye başladılar.

Aracınız
Bende fd6'mı Bora'ya götürüyorum hep. Efe'ye eskiden giderdim. Gittiğim her seferinde çalışanlarından fırça yercesine moralim bozuluyordu. Galiba şirket politikaları bu yönde, müşteri ne derse desin çalışan her zaman haklıdır.

Efe'nin Nissan bayiliğide var mesela. Ama ben Cuma günü Baykoçlar'da yaptıracağım Qashqai'min bakımını.

Velhasıl, hangi marka model olduğu farketmez, Efe'ye gitmiyorum 2017'den bu yana.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2012
Şanzıman yağı değişimi için geçenlerde Efeye randevu alarak gittim. Saat 2 de randevum olmasına rağmen ancak 15:30 da aracımı içeri alabildiler. Hayır madem çok yoğunsunuz neden o gün o saate randevu verip insanları mağdur ediyorsunuz.
Neyse artık bakım yapıldı bir şekilde çıkarken yüz bin bakımı hakkında fiyat almak istiyorum dedim. Sanki adama hakaret etmişim gibi bir tavırlara büründü. Bir afra tafra.
Efe servis olarak iyi olabilir belki ama çalışanlarına müşterilere nasıl davranılacağına dair eğitimler vermesi gerekli. Şimdi yine bakıma gidicem ankarada özel servis bakıyorum tekrar efeye gideceğimi zannetmiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
honda'da iyi servis ne arar, ben daha istanbul'da bulamadım randevuya uyan düzgün çalışan bir servis.

rastgele giriyorum inşallah bir yerlerini vurup kırmazlar diyerek, geçen gittim mesela(mutluhan) tam saatinden önce gittim 3 saat bekledim arabaya el sürmemişlerdi aldım çıktım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Honda Bora'da 1000 - 10000 - 20000 bin km bakımlarında aradığımın ertesi veya bir sonraki gününe randevumu aldım. Tam randevu saatinde gittim ve aracı hemen aldılar.
İş yerim yakın olduğu için hiç beklemedim ama bekleme alanı da güzel. Ben Bora'dan memnunum açıkçası.

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Anladığım kadarıyla Bora, servis konusunda 1 adım önde gözüküyor. Erzurum'dan İzmir , İzmir den de Kuşadası'na geçmeyi planlıyorum. Hazır batıya gitmişken kaliteli düzgün bir serviste bakım yaptırmak istiyorum. Aslında İzmir Çımkıran da yaptıracaktım fakat çok şikayet etmişler. Ankara daha mantıklı geldi. Başka Şehir ve servis önerileriniz varsa ,önerilerinizi bekliyorum Arkadaşlar. Herkese cevapları için Teşekkürler...

İstanbul da tavsiye edeceğiniz güvenilir temiz iş yapan bayi var mı öneriniz :)

Ayışığı,damla,mutluhan ,cem, park ?

Önümüzdeki ay 10000 bakıma gireceğim , herhangi bir tavsiye olmazsa aldığım bayi olan Ayışığına gideceğim.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri