Herkese merhaba bilen cevap verirse çok sevinirim

Aracınız
Bence birde, Kadir ustaya uğrayıp durumu anlatın, sizi konuşturmaz, fiyatida bir tık pahali ama, sorununuzu çözeceğinizi düşünüyorum...

kutad19@fb7 eco executive

Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba
Subab ayarı yapıldı sorun devam ediyor
Yalnız şöyle bir durum var
Araç ilk çalıştığında bunu yapmıyor araç ısınıp hararet çubuğu tam yerine oturunca bunu yapıyor
Motor sogukken yapmıyor acaba yağ ısınınca inceliyor bunla mı alakalı bilemiyorum

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba
Subab ayarı yapıldı sorun devam ediyor
Yalnız şöyle bir durum var
Araç ilk çalıştığında bunu yapmıyor araç ısınıp hararet çubuğu tam yerine oturunca bunu yapıyor
Motor sogukken yapmıyor acaba yağ ısınınca inceliyor bunla mı alakalı bilemiyorum
peki hocam sanziman yagi ne marka koydular orjinal yagmi yoksa eneos veya baska markami

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2001
Kardeş orijinal yağ koydular aft diye heralde sordum tekrar tekrar orijinal dediler Honda Efe ye gittim sorunumu anlattım onlar da genel bir araca kabaca baktılar 2000/3000 km sonra şanzıman yağını değiştirelim dediler

Aracınız
Civic FB7 2012
Kardeş orijinal yağ koydular aft diye heralde sordum tekrar tekrar orijinal dediler Honda Efe ye gittim sorunumu anlattım onlar da genel bir araca kabaca baktılar 2000/3000 km sonra şanzıman yağını değiştirelim dediler
bazi ustalar eneosa orjinal fabrika cikis yagi diyorlar ve yaniliyorlar bunlarin yagi zaten atf geçiyor her markada.fiyatida suan 3 litresini 330tlden asagi bulamazsiniz size sadece sanziman yagi fiyati ne cikardilar aklinizdami. orjinal yag kutusunun resmini aticam size servisin dedigide sudur bunlarin sanziman yag degisimde hepsi degismiyor atiyorum 7 litre var sanzimanda ama bunun 3 litresi degisimde anca bosaltiliyor geri kalan duruyor icinde yani yag degistikce icinde kalan yagda tazeleniyor komplesini degisen yerler varmis ama okonuda bilgim yok bana yag ile alakali gibi geldi sorunun ama sadece tahmin benimkisi karar sana kalmis orjinal.yag resminide ekliyorum honda-civic-sanziman-yagi-otomatik-2007-2014-orjinal-1litre__0249738649120617.jpeg

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkürler ilk işim orijinal yağ alıp tekrar değiştirmek olcak büyük ihtimal sorun çözülecek diye düşünüyorum bende
Fiyatlar aklımda değil ama şanzıman yağ/moto yağ/ön balatalar/triger kayışları (birinkalın üç adet ince kayış) toplamda 4 adet kayış /hava polen filtresi/rot ayarı 1850 verdim

Geri