Civic FC5 HGS

merhabalar

HGS etiket/kart

Cama mı yapıştırdınız nasıl bir çözüm ürettiniz varsa resim atabilir misiniz ?

2020_CIVICC_FC5

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
merhabalar

HGS etiket/kart

Cama mı yapıştırdınız nasıl bir çözüm ürettiniz varsa resim atabilir misiniz ?

2020_CIVICC_FC5
Adana'da sıcaktan cam üzerindeki etiketin deforme olmasından dolayı ve araç değiştirdiğimde yeniden etiket almamak için 2013 yılından bu yana, hgs etiketini petrol kartlarından birisine yapıştırdım, cama doğru tutmuyorum bile. Gişeden geçerken zaten plakadan okuyor. Bazen kaçak geçiş gösteriyor fakat bir iki gün sonra hesapta yeterli bakiye varsa otomatik olarak ücret kesiliyor. Kısacası cama yapıştırmaya hiç gerek yok.

Aracınız
Civic FB7 2012
ben aracı geçen sene aldığımda postaneye gittim, etiket falan vermiyoruz kalktı o iş, artık sistem plakayı okuyacak dediler... eyvallah dedim ... geçen seneden bu yana ne etiket ne başka bir şey var araçta.. direk geçiyorum kaçak geçiş yazsa bile hesaptan düşüyor.

Aracınız
Bende kart var ve geçerken cama tutuyorum okadar. Ama plakada kayıtlı olduğu için tutulmasada 1-2 günsonrası düşülüyor. Sadece bariyerlerde o kaçak sesi duyuluyor herkese
Bu arada varsa etiket almayın çünkü cam değişikliği sonrası veya araç satış sonrası sıkıntı oluyor.
Ben kartı son 2 araçtır plaka devrederek kolay bir şekilde kullanıyorum. Kart daha mantıklı.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben bu şekilde kap aldım.
HGS yi kenarlardan biraz traşladım iç manyetik kısmına dikkat edecek şekilde kaba öyle oturuyor.
Şimdi yeni HGS boyutuna göre olanlar da çıkmış galiba.

Fotoğrafta pembe kısım çift taraflı bant o şekilde yapıştırılıyor.
Önceki aracımdan söktüğümde hiçbir iz kalmamıştı.Screenshot_20200507_194054.jpeg

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FD6 2012
Hem hgs hem ogs icin gunes saglikli degil.Bir ara ogs gunes yuzunden bozuldu.o zamandan bu yana torpidoda saklarim kullanacagim zaman cikariyorum kullaniyorum.hgs icin arkadaslarin dedikleri mantikli ki zaten okumasa plakaya tanimli ise sonradan dusuyor.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cama yapıştırmadım ben de, bugün gişelerden geçerken kaçak geçiş diye ötecek sandım ama ötmedi, para düşüşü gösterdi, demek ki plakadan okuyor, denildiği gibi cama yapıştırmaya, görüntü kirliliğine hiç gerek yok.

Aracınız
Civic FC5 2017
Cama yapıştırmadım ben de, bugün gişelerden geçerken kaçak geçiş diye ötecek sandım ama ötmedi, para düşüşü gösterdi, demek ki plakadan okuyor, denildiği gibi cama yapıştırmaya, görüntü kirliliğine hiç gerek yok.
Özel otobanda öle değil

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri