Honda 1.6 vtec ES araç alıcam fikirlerinizi bekliyorum

Aracınız
Civic ES7 2003
Arac komple boyalı gibi tavan hariç boyalı ben şahsen başka araçlara bakardım. 1 2 yaş düşük modellere de bakabilirsiniz. Bu benim şahsi fikrim. Araç alırken acele etmemenizi tavsiye ederim. Daha iyileri mutlaka çıkacaktır.

Ad Soyad
cihan karakaya
Aracınız
Civic aracım yok
il
Arac komple boyalı gibi tavan hariç boyalı ben şahsen başka araçlara bakardım. 1 2 yaş düşük modellere de bakabilirsiniz. Bu benim şahsi fikrim. Araç alırken acele etmemenizi tavsiye ederim. Daha iyileri mutlaka çıkacaktır.
k aracımda çok acele etmiştim ,araç dışarıdan güzeldi ancak sahibi bayan oldugu için motoru 1 sene sonra 0 yaptırmak zorunda kaldım,birazda şansa kalıyo giibi ama bu sefer acele etmiycem ve ekspere mutlaka baktırıcam

Ad Soyad
cihan karakaya
Aracınız
Civic aracım yok
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
İstediğiniz kasa Civic için fiyatınızı iyi buldum. Elinizdeki miktar ile piyasası yüksek aracın kötüsünü, piyasası düşük olan aracın ise iyisini alırsınız. Bu aralıkları iyi bilmek gerekiyor. Model, kasa, donanım olarak kafanızda belirlemişsiniz. Es7 kasa için ben öncelikle makyajlı ve dolu olan Es paket öneririm. 5 yıl ve üzeri aynı aracı kullanmış kişilere yoğunlaşırım. Çok el değiştirme tehlikelidir. Türlü türlü modifiye yapılmış araçlardan ziyade sade kullanışmış, orjinalliğini bozmamış araç bakarım. Mesela ilandaki aracı beğenmedim. Tramer ve boya değişen elbette önemlidir. Birde tramere geçmeyen durumlar için kaportacı bakması güzel olur. Kozmetik olarak da iç kısım aracın nasıl kullanıldığını gösterir.
- Birde görünmeyen taraflar var: Triger, V kayışı, bujiler, antifiriz, motor yağı, filtreler, şanzıman yağı, lpg sistemi, disk ve balatar, lastikler, fren hidroliği, oksijen sensörleri, katalizör, klima gazı, komple alt takım ve amortisörler gibi noktalardan araç sahibinin düşünmeden cevap vermesini isterim. Cevap yoksa üstüne bir çizik atılır. Clio'dan sonra yakıt, performans ve geniş iç alan ile hoşunuza gideceğine inanıyorum. Hoşuma giden araç olursa size mesaj atarım. Arama listesi oluşturun ve sabırlı olun. Güzel araçlar hemen gider. Kolay gelsin.
çok teşekkür ederim,acele etmiyorum yavaş yavaş bakıyorum,ilk aracım olan clioyu hiç baktırmadan almıstım ama bu sefer öyle olmuycak tecrübe ettim :) birde insanlar cok kafa karıstırıyo, arkadaşım dünden beri mitsubishi lancer atıyo bulup bulup, ve illa 3 5 kişi cıkıyo o aracları alma diyen. bu sefer kendi istedigimi yapıcam...zamanında clioya bakarken hondada bakıyordum ,25 bin 30 bin arası bu hondalardanda bulmuştum,ama alma clio masrafsız olur dediler diye clio almıstım ,çok para harcadım clioya :D o yüzden içime sineni alıcam... en kötü olucak şey bu alıcam aracada para harcarım, zaten aldıgımda en az 5 sene binicem allah izin verirse al satçı değilim

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende şahsen 30-40 daha ekleyip fd6 almanızı tavsiye ederim. Aracımı alırken 2016 aldım az borçlanayım 12-14 ayda bitsin diye keşke o zaman 2018 falan alsaymışım çünkü ödeme bir yerde sabit kalıyor. Tabi ekonomik dengelerinizi siz daha iyi biliyorsunuz. Sadece az borçlanayım kısa sürede bitsin gibi düşünüyorsanız tekrar bir değerlendirin derim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri