Honda civic Type-D :)

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Çok güzel olmuş kazasız belasız kullanın. Bu araca kesinlikle karbon kaput çok yakışır en olmadı karbon kaplama yapılabilir ucuz maliyetli.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Çok güzel olmuş kazasız belasız kullanın. Bu araca kesinlikle karbon kaput çok yakışır en olmadı karbon kaplama yapılabilir ucuz maliyetli.
Çok teşekkürler..Typercı arkadaşların elinde kalmış yada sökmek isteyen olur diye az önce sosyal medyada paylaşım yaptım.olmadı kaput ve bagaj siparişi vereceğim tegiwadan
Bir önceki aracımda kullanmıştım aracın kaderi değişiyor gerçekten :)

Vme2Pe.jpg

VmeKeR.jpg

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Selamlar

bugün arka sis farı diff stickeri ve diff petekleri takıldı.Sonrasında gidip spoiler montajınıda yaptırdım.Şimdilik yapılacaklar bitti gibi.Duruma göre karbon kaput ve bagaj ve en sonra kaplama düşünülebilir.Sabırla dinlediğiniz için teşekkürler ilk fırsatta daha detaylı ve güzel resimler çekeceğim

VvV59G.jpg

VvVuYI.jpg

VvVxvf.jpg

VvVCd1.jpg

VvVyUA.jpg

VvVTSS.jpg

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Son rütuşlarla beraber daha da güzel olmuş.
Karbon kaputla ilgili dediğim firmayla görüşebildiniz mi?
referansları falan iyi gibi.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Son rütuşlarla beraber daha da güzel olmuş.
Karbon kaputla ilgili dediğim firmayla görüşebildiniz mi?
referansları falan iyi gibi.
iletişim bilgisi bulamadım instagramdan yazdım az önce.Bakalım nasıl geri dönüş sağlayacaklar.Mutlaka paylaşırım

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Selamlar

Konuya şimdilik burada son veriyorum.Aklımda ciddi ciddi 350z almak var aracımın ilanınıda açtım.
Eğer ilan süresi dolana kadar satılmazsa kafamdakileri uygulamaya devam edeceğim.Arka lastikler için spacer olmuyor farklı çözümler düşündük bu haftasonu çözebiliriz sanıyorum
Buyurun son görüntüsü

VzGtAj.jpg

VzG8On.jpg

VzGl28.jpg

VzG3Rh.jpg

VzG6yA.jpg

VzG7OG.jpg

VzG0Rf.jpg

VzGAUS.jpg

Aracınız
O lastikleri yola vurmayin cok degerli onlar tagiwan da siparis nasil veriyorsunuz? Ben daha once Amerikadan K&N kutu ici yag, polen gibi ufak seyler getittirdim ama Si jantlari gumrukte takilacagini dusundugumden vazgectim. ilanin numarasinida verebilirseniz daha cok bilgi sahibi oluruz. Elinize saglik.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Selamlar

Arkadaşlarımın yoğun ısrarına dayanamayarak 13mm spacer taktırdım bugün araca.Sıcak sıcak dumanı üzerindeyken de bir foto çektim
Jantın ETsi iyiydi aslında ama bodykit eklenince içeride kaldı.Hondalar saplamalı olduğu içinde en az 25mm spacer yapılıyordu ki buda benim için çok çok fazla bir ölçüydü
Saolsun arkadaşlarım saplama uzatmayı tavsiye ettiler ve öyle yaptık.Üzerindeki saplamaları söküp yerine 13mm uzun saplama monte ettiler

V854CM.jpg

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Selamlar

Koronalı günlerde biraz havamız değişsin değilmi.Nihayet beklenen parçalarımız geldi hemen zaman kaybetmeden montajını yaptırıp bir iki resim çektim.
Son eklemeler
Tegiwa karbon kaput
Tegiwa karbon bagaj
Tegiwa karbon ayna kapakları
FK2 Typer paspas seti
FK2 Typer vites topuzu

Artık bence bir eksiği kalmadı.Dünya üzerinde bir eşi daha olduğunu sanmıyorum.Keyfim yerinde :)

Geri