Honda CR-V 1.6 Dizel

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Maşallah güzel araç. Tek sıkıntı ucuz değil.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Honda CRV
mazotu koklayan 4x4 otomatik suv:) müthiş harika, maşallah birçok muadili marka model jip bu kadar az yakamıyor, ben bu fotoğraflarda 4 çeker modu göremedim? sürekli 4 çeker mi? yoksa ön taraf patinaja düştüğünde arka tarafı otomatik devreye sokanlardan mı acaba? jipe bile vites kulakçığı koyan honda nın ellerinden öpmek istiyorum:) 9 vitesle kulakçık kullanmak çok keyifli olurdu, civic te çok kötü alıştım bu kulakçıklara, kardeşimin clio suna babamın i30 una biniyorum elim kulakçığa gidiyor tabi onlarda yok:) bende refleks olmuş kulakçığa basmak.
Sürekli galıba 4x4 modu ya da kendı ayarlıyor Ayarlama modu yok çünkü 4x4 ü

Aracınız
Honda CRV
Araçtan cok memnunuz lakın satma düşüncemız var bakalım hayırlısı artık düşünenen olursa mesaj yoluyla bılgı verebılır

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
S

Silinen üye 20336

Guest
Sagolun tesekkurler Pıyasa baya ölü yalnız
Bu piyasada ederine mal satabilmek oldukça zor görünüyor :(
Nakitler faizde değerlendiriliyor çoğunlukla maalesef :(

Yatırım azalıyor, istihdam azalıyor, piyasa durgunlaşıyor... ! Satsan satılmıyor almak isteyen erteliyor yada mevcut şartlara bakıp ederinin altında almaya zorluyor...!
Sıkışan zararına mal satıyor! Satacak malı olmayanın borç yükü artıyor!
Çok parası olan ederinin altına mal topluyor!
ALLAH(c.c.) hayır etsin inşaALLAH...??

İnşaALLAH hayırlısıyla ederine satabilirsiniz siz de aracınızı...

Aracınız
Honda CRV
Bu piyasada ederine mal satabilmek oldukça zor görünüyor :(
Nakitler faizde değerlendiriliyor çoğunlukla maalesef :(

Yatırım azalıyor, istihdam azalıyor, piyasa durgunlaşıyor... ! Satsan satılmıyor almak isteyen erteliyor yada mevcut şartlara bakıp ederinin altında almaya zorluyor...!
Sıkışan zararına mal satıyor! Satacak malı olmayanın borç yükü artıyor!
Çok parası olan ederinin altına mal topluyor!
ALLAH(c.c.) hayır etsin inşaALLAH...??

İnşaALLAH hayırlısıyla ederine satabilirsiniz siz de aracınızı...
Aynen öyle arac almak ısteyen kredı cekemiyor faızler yüksek, satıcı satamıyor pıyasanın baya altına satması lazım. Aynı sekılde gayrımenkul sektoru de bu sekılde örnegın 400 bın ev 300 olunca 1 saate satılıyor parası olan pusmuş av pesınde kovalıyor, yarısı da dovıze faıze yatırmış beklıyor.

Aracınız
Civic FB7 2013
Moraller bozulmasın diye üstteki yazıyı es geçiyorum ...
1.6 manuel crv i-dtec ile ankara dan elazığa 5 kişi seyahat ettik.
Araç 6 ileri exectuvie donanım
Îngiliz üretimi
Yakıt tüketimi ,şehiriçi 9 litre civarı uzun yolda ortalama 120 km hızla 7 litre civarında 80 90 km sabit hızda 5.6 litreye kadar düşüyor.
Trim sesi duymadım.
Lastik sesi fb 7 ile aynı seviyede.
Dizel aracın atikliği kalkışlarda kendini net gösteriyor, cüssesine göre çok iyi hatta direksiyonu sıkı tutmazsan patinaja girip sağ sol yapıyor etkilendim.
Turbo gecikmesi denilen olayı bu araçta deneyimledim fakat olumsuz değil aslında, gaza basıyorsun bişey yok gibi 1 sn sonra acayip bir ivmelenme oluyor
Konfor olarak fb 7 ye göre ahım şahım bir fark yok.
Vites geçişleri ve debriyaj fb 7 de daha iyi fb 7 nin debriyajı daha yumuşak vites geçişleri net
Frenler zayıf fb7 deki gibi hemen tepki vermiyor.Birde bu aracın disk ve frenlerini serviste değiştirdiler sesten dolayı olmadı h.....m.....te götürdüler o daha iyi yaptı yalnız şu an yine sıkıntı var diskler eğilmiş yine.
iç mekan çok ferah,malzeme kaliteli,krom detaylar çok şık fb7 ye binince kapılardaki plastik yerler pilsan dan alınmış gibi geldi bana (pilsan plastik oyuncak ve bisiklet markası )
Gözlük koyma yeri,kararan dikiz aynası,arkada kalorifer peteği vs eksik bişey görmedim fazlasıyla detay mevcut.
Dizelin sesini camları ve klimayı kapatıp rahat dinleyebilirsiniz hatta bunu yapıp inin fb 7 ye binin ohhh dersiniz bu konuda.

Birde bu araç dpf den dolayı yolda kalmıştı sebebi devirsiz kullanmakmış ondan sonra bir problem olmamış
Netice olarak tavsiye ederim.
Bence gönül rahatlığıyla binilecek araçlardan birisi.
Utandığımdan resim çekip koyamadım malum yolculuk hali pet şişeler havada uçuşuyor,yerler toz toprak

Aracınız
Honda CRV
Moraller bozulmasın diye üstteki yazıyı es geçiyorum ...
1.6 manuel crv i-dtec ile ankara dan elazığa 5 kişi seyahat ettik.
Araç 6 ileri exectuvie donanım
Îngiliz üretimi
Yakıt tüketimi ,şehiriçi 9 litre civarı uzun yolda ortalama 120 km hızla 7 litre civarında 80 90 km sabit hızda 5.6 litreye kadar düşüyor.
Trim sesi duymadım.
Lastik sesi fb 7 ile aynı seviyede.
Dizel aracın atikliği kalkışlarda kendini net gösteriyor, cüssesine göre çok iyi hatta direksiyonu sıkı tutmazsan patinaja girip sağ sol yapıyor etkilendim.
Turbo gecikmesi denilen olayı bu araçta deneyimledim fakat olumsuz değil aslında, gaza basıyorsun bişey yok gibi 1 sn sonra acayip bir ivmelenme oluyor
Konfor olarak fb 7 ye göre ahım şahım bir fark yok.
Vites geçişleri ve debriyaj fb 7 de daha iyi fb 7 nin debriyajı daha yumuşak vites geçişleri net
Frenler zayıf fb7 deki gibi hemen tepki vermiyor.Birde bu aracın disk ve frenlerini serviste değiştirdiler sesten dolayı olmadı h.....m.....te götürdüler o daha iyi yaptı yalnız şu an yine sıkıntı var diskler eğilmiş yine.
iç mekan çok ferah,malzeme kaliteli,krom detaylar çok şık fb7 ye binince kapılardaki plastik yerler pilsan dan alınmış gibi geldi bana (pilsan plastik oyuncak ve bisiklet markası )
Gözlük koyma yeri,kararan dikiz aynası,arkada kalorifer peteği vs eksik bişey görmedim fazlasıyla detay mevcut.
Dizelin sesini camları ve klimayı kapatıp rahat dinleyebilirsiniz hatta bunu yapıp inin fb 7 ye binin ohhh dersiniz bu konuda.

Birde bu araç dpf den dolayı yolda kalmıştı sebebi devirsiz kullanmakmış ondan sonra bir problem olmamış
Netice olarak tavsiye ederim.
Bence gönül rahatlığıyla binilecek araçlardan birisi.
Utandığımdan resim çekip koyamadım malum yolculuk hali pet şişeler havada uçuşuyor,yerler toz toprak
Arac gercekten asırı güçlü çoğu aracı yolda üzüyor.Ama manuel kullanmıssınız yakıtı cok fazla geldı geldı bana Bendekı arac 9 ılerı otomatık cok az yakıyor sehır ıcı 6.9 sehır dısı 5.5 Hatta 3500 km ortalamam son 5 aylık 6.8 İzmir içi

Geri