Civic FC5 Honda FC 5 Matrix Led Far ? Yardım

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bahsettiğiniz led ampüller belki yolu güneş gibi aydınlatabilir. Ancak kulaklarınız bi hayli çınlar hocam ?
Korkularımdan birisi o biriside tesisatı yakması. Fansız modeller var ama onlarda ısındıkça aydınlatma gücü azalıyor diye duydum. Mevcut hali halojen diğer farlara göre çok kötü değil ama genellikle uzun yol ve gece seyahat ediyorum. Arkadan gelen araçta xenon ve led far gören sürücüler genelde naz yapmadan soldan sağa geçiyor. Bu yüzden istiyorum ama bu gidişle dizelden 1.5 sporta dönücem gibime geliyor:)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Korkularımdan birisi o biriside tesisatı yakması. Fansız modeller var ama onlarda ısındıkça aydınlatma gücü azalıyor diye duydum. Mevcut hali halojen diğer farlara göre çok kötü değil ama genellikle uzun yol ve gece seyahat ediyorum. Arkadan gelen araçta xenon ve led far gören sürücüler genelde naz yapmadan soldan sağa geçiyor. Bu yüzden istiyorum ama bu gidişle dizelden 1.5 sporta dönücem gibime geliyor:)
Hocam tesisatta uygun kesitte kablo ve uygun amperli sigortadan bağlantıyı alırsanız hiçbir sıkıntı çıkmaz. Led ampül olarak da fanlı modeller soğutma konusunda daha uzun ömürlü oluyor. Aydınlatma konusunda ise ben bir önceki aracımda photon milestone exclusive serisi 8000 lümenlik led ampül almıştım. Aydınlatmasını halojene göre başarılı bulmadım. Bu yüzden ben uzunlara taktım bu ampülü. Tek ve en çok da hoşuma giden tarafı, akşamları soldan gidenlere sellektörü bi çakıyorsun anında panikle sağa geçiyorlar. Halojen ampüllerde sellektörü pek sallayan yok ? Nacizane fikrim, led alacaksanız uzunlara takın bence yeterli, farı değiştirmenize de gerek kalmamış olur ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam tesisatta uygun kesitte kablo ve uygun amperli sigortadan bağlantıyı alırsanız hiçbir sıkıntı çıkmaz. Led ampül olarak da fanlı modeller soğutma konusunda daha uzun ömürlü oluyor. Aydınlatma konusunda ise ben bir önceki aracımda photon milestone exclusive serisi 8000 lümenlik led ampül almıştım. Aydınlatmasını halojene göre başarılı bulmadım. Bu yüzden ben uzunlara taktım bu ampülü. Tek ve en çok da hoşuma giden tarafı, akşamları soldan gidenlere sellektörü bi çakıyorsun anında panikle sağa geçiyorlar. Halojen ampüllerde sellektörü pek sallayan yok Nacizane fikrim, led alacaksanız uzunlara takın bence yeterli, farı değiştirmenize de gerek kalmamış olur
"Bu yüzden ben uzunlara taktım bu ampülü. Tek ve en çok da hoşuma giden tarafı, akşamları soldan gidenlere sellektörü bi çakıyorsun anında panikle sağa geçiyorlar."

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam tesisatta uygun kesitte kablo ve uygun amperli sigortadan bağlantıyı alırsanız hiçbir sıkıntı çıkmaz. Led ampül olarak da fanlı modeller soğutma konusunda daha uzun ömürlü oluyor. Aydınlatma konusunda ise ben bir önceki aracımda photon milestone exclusive serisi 8000 lümenlik led ampül almıştım. Aydınlatmasını halojene göre başarılı bulmadım. Bu yüzden ben uzunlara taktım bu ampülü. Tek ve en çok da hoşuma giden tarafı, akşamları soldan gidenlere sellektörü bi çakıyorsun anında panikle sağa geçiyorlar. Halojen ampüllerde sellektörü pek sallayan yok ? Nacizane fikrim, led alacaksanız uzunlara takın bence yeterli, farı değiştirmenize de gerek kalmamış olur ?
Çok teşekkür ederim tecrübelerinizi paylaştığınız için. Yakında servise bakıma gideceğim. Ondan sonra nihai kararımı size bildiririm ?

Geri