Civic FC5 Honda FC5 Aldığınız için Memnun musunuz? (ANKET)

Honda Civic FC5 Aldığınız için memnun musunuz?

• Evet çok memnunum iyi ki almışım

Oy: 47 61.8%
  • Yani,memnunum

Oy: 20 26.3%
  • Nötr'üm

Oy: 4 5.3%
  • Almasam daha iyiydi

Oy: 5 6.6%
  • Aldığım için çok pişmanım, keşke almasaydım

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    76
Aracınız
Civic FC5 2019
hocam her zaman olmuyor. bazen nadiren oluyor. o da motor ısınmadan yüklenirken oluyor. bir de urfanın kışı yok. sanırım soğuk yerlerde sıkıntı oluyor.
Hocam sizin araçta bu 1500-2000 devir arasında silkeleme/vuruntu veya devirde dalgalanma gibi sorunlar yok mu? Farketmediniz mi hiç ?

Her araçta olmuyor mu acaba onu merak ediyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
170 binlik arabanın ses sistemi berbat

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ses sistemi için diğer araçlardaki gibi donanıma fark fiyat eklense (hi-fi- harman kardon-bang oulfsen-burmester vs;) satın alırken de bu sistem alınsa iyi olur, yoksa ses Sistemleri tüm Honda’larda vasat ve hatta vasatın da bi tık altı.

Aracınız
Honda CRV
Fd6 cok kullandim ama fc5 hic kullanmadim. Showroomda bindim ici cok guzel sedan degil de hecbek cok hosuma gidiyor bi de sonik gri cok yakisiyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Vuruntu hissi soğukta ve alt devirde oluyor özellikle ayağınızı gazdan çekip çok az gaza bastığınızda oluyor, rölantide soğuk havadan dolayı motoru yüksek devire getirmesi ve ayağınızı gazdan çektiğinizde yeniden o yüksek rölantiye geçiş yapmasından dolayı oluyor sanki çünkü araba ısınınca bayağı azalıyor.3-4 bin devirde zaten yapmıyor bende.Çok daha soğuk havada -5 -7 ilk çalıştırdığınızda ileri vitesten geri vitese aldığınızda da geç tepki veriyor. Arkadaşlar bence bunlar çok ince detaylar dsg gibi bir şanzıman kullanmış olsaydık şu an bambaşka şeyler konuşuyor olurduk.Elimizde bence genel olarak sorunsuz bir şanzıman var.4-5 bin km de arıza yapan onlarca dsg var ,hondada şuana kadar böyle kronik bir sorun duymadık.ha bu ince detayları da düzeltseler tabi harika olur. :)

Geri